sklepagnex.pl na Maratonach Kresowych

Do grona firm wspierających nasze imprezy dołączyła firma Agnex, właściciel platformy internetowej sklepagnex.pl. Wszyscy wiemy jak ważna jest dla sportowców dieta. Sklepagnex.pl oferuje w atrakcyjnych cenach szeroki wybór ziół i przypraw z różnych stron świata, bakalii, suszonych warzyw i owoców. Dużą część asortymentu stanowią produkty Superfood kierowane do osób propagujących zdrowe odżywianie. Miłośnicy domowych wyrobów wędliniarskich znajdą akcesoria wędliniarskie, jak i dodatki do żywności. Dla bardziej wtajemniczonych w arkana sztuki kulinarnej jest spory wybór tekstur do kuchni molekularnej. Różnorodność asortymentu uzupełniają kasze, oleje tłoczone na zimno oraz naturalne soki. 

Wychodząc naprzeciw Klientom, którzy coraz częściej wybierają żywność z upraw ekologicznych, Agnex wdrożył odpowiednie procedury. Dzięki temu firma uzyskała certyfikat, który umożliwia sprzedaż produktów BIO. Stopniowo poszerzany jest asortyment, aby jak najwięcej produktów oznaczonych było zielonym listkiem, symbolizującym restrykcyjne wymagania i określone warunki upraw. Staranność firmy o produkt obejmuje nawet opakowania. Aby na dłużej zachować walory smakowe i zapachowe, wszystkie produkty sprzedawane są w opakowaniach z hermetycznym zamknięciem. Zamówienia realizowane są na terenie całego kraju. Próg darmowej wysyłki jest ustawiony dość nisko. Dzięki sprawnie działającemu sklepowi internetowemu, firma Agnex jest chyba jest bardziej znana w Polsce, niż w swoim rodzinnym mieście. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy zapoznanie się z ofertą na www.sklepagnex.pl 

Część z produktów oferowanych przez sklepagnex.pl, takie jak daktyle, suszone figi, morele, chipsy bananowe będziecie mogli skosztować w bufetach na naszych wyścigach. Szerszy asortyment będzie trafiał do Was w promocyjnych pakietach, które będziemy losować wśród uczestników wyścigów.

Dodaj komentarz