HurtowniaZabawek.pl Mikro Biciklo

Mamy świetną informację dla najmłodszych zawodników Maratonów Kresowych. Patronat nad dystansem Mikro obejmie Hurtownia Zabawek BIAŁY. Dystans przyjmie nazwę HurtowniaZabawek.pl Mikro Biciklo. Dla dzieci będzie oznaczało to fajne i różnorodne nagrody. Hurtownia Zabawek BIAŁY postara się także wzbogacić strefę animacji o nowe gry i zabawy.

Firma działa już niemal ćwierćwiecze. Zakupów można dokonywać wygodnie przez sklep internetowy HurtowniaZabawek.pl, ale zwolennicy tradycyjnych zakupów, mogą po prostu pojechać do siedziby w Białymstoku. Na rogu Handlowej i Sejneńskiej znajdziecie największy w regionie sklep samoobsługowy w branży zabawkarskiej o powierzchni ponad 1000m2 z cenami naprawdę atrakcyjnymi. Nazwa „hurtownia” nie oddaje w pełni profilu działalności firmy, gdyż klienci detaliczni są jak najbardziej mile widziani. Nie tylko firmy, szkoły, przedszkola , ale także stali klienci detaliczni, mogą uzyskać kartę stałego klienta i dostęp do systemu rabatowego. 

W ofercie firmy jest sporo sprzętu sportowego, w tym rowerki biegowe i rowery dla dzieci. Może warto kupić sprzęt dla dzieci na nasze wyścigi HurtowniaZabawek.pl Mikro Biciklo już teraz i potrenować przed pierwszymi zawodami?

Pełną ofertę znajdziecie oczywiście na stronie internetowej: www.hurtowniazabawek.pl

W poniższym linku film obrazujący hurtownię zabawek „Biały”

 

Dodaj komentarz