BLU Maraton – Salony Łazienek BLU sponsorem nagród Open

Pierwszy salon rozpoczął swoją działalność 6 grudnia 2005 roku z misją tworzenia „łazienek na miarę”, na miarę każdego Klienta, jego gustów, upodobań, potrzeb i możliwości. Oferta BLU to pełne wyposażenie łazienki: szeroki wachlarz glazury, gresów, ceramiki łazienkowej, kabin, armatury, mebli łazienkowych a także chemii.

Tworząc strategię działania sieci detalicznej Zarząd BR Konsorcjum Sp. z o.o. REFLEKS Sp.k., właściciela Sieci, bazował na bogatym, kilkunastoletnim wówczas, doświadczeniu istnienia na rynku. W roku 2015, po gruntownej analizie i w trosce o dalszy rozwój firmy i sieci sprzedaży, zbudowane zostało w samy centrum Polski, w Koluszkach – Centrum Logistyczne LOGIQ, gdzie obecnie w nowoczesnej hali o powierzchni 15000 m2, znajduje się centralny magazyn firmy. LOGIQ jest jedynym i największym specjalistycznym magazynem dystrybucyjnym w branży wyposażenia łazienek, który został zaprojektowany i zbudowany pod specyficzne uwarunkowania dystrybucji płytek ceramicznych i wyposażenia.

Wielkość sieci, silna pozycja na rynku i własna logistyka to potencjał, który umożliwił w roku 2015 wprowadzenie do sieci i rozwój własnej marki asortymentowej – Azario.

Azario to coś innego, nowego, świeżego. To odpowiedź na indywidualne potrzeby klienta, opatrzonego już powszechnie znanymi i dostępnymi produktami i markami. Azario to szeroka gama kolekcji płytek ściennych, podłogowych, gresów i okładzin dekoracyjnych, którą stale poszerzamy o inne produkty, takie jak kabiny, ceramika, baterie, budując tym samym kompletną ofertę wyposażenia łazienki. Poza marką własną stale wprowadzamy nowe serie produktów dedykowanych, czyli produkowanych specjalnie dla nas i dostępnych tylko w naszych salonach. Współpracujemy tu z czołowymi polskimi producentami jak Paradyż czy Tubądzin jak również zagranicznymi jak np. włoski producent baterii LaTorre, które już wkrótce pojawią się w sieci BLU.

W najbliższej przyszłości, będziemy skupiać się przede wszystkim na dalszym rozwoju marki własnej Azario, poszerzaniu oferty produktów dedykowanych i mocno rozwijać komunikację internetową z klientem.

Ale Sieć Łazienek BLU i Refleks to nie tylko praca, sprzedaż, zadania, i cyfry. To przede wszystkim zespół zgranych, jak mało gdzie, ludzi. A na pytanie jak to możliwe, odpowiedź jest jedna – wspólna PASJA do rowerów. To firmowe wyjazdy i kilometry spędzone na rowerze, zwiedzanie przepięknych terenów Polski i mnóstwo niezapomnianych przygód i wrażeń. To też współzawodnictwo, motywacja, wsparcie i wspólne, niekiedy mega silne emocje, których bez wątpienia dostarczają już od lat, naszym rowerowym zapaleńcom starty w zawodach rowerowych.

Z tej wspólnej pasji zrodziła się więc drużyna kolarska, która od wielu lat startuje na trasach Maratonów Kresowych, a także innych cykli maratonów MTB i wyścigów szosowych w całej Polsce. Drużyna, która dzięki zaangażowaniu zawodników i pasji, jako BLU Cersanit Team Refleks w sezonie 2014 wygrała klasyfikację drużynową Maratonów Kresowych na długim dystansie, a w sezonie 2015 zdobyła także Puchar Polski w XCM. Drużyna, dziś jako Milsport BLU Team, startuje nadal w całej Polsce i szykuje się także do startów w nadchodzącym sezonie, ze szczególnym uwzględnieniem Maratonów Kresowych.

Maratony Kresowe, jako cykl zawodów miał też wsparcie Salonów Łazienek BLU w postaci sponsoringu nagród. Przez kilka sezonów zawodnicy stający na podium Open w kategorii mężczyzn i kobiet byli obdarowywani okazałymi wartościowymi bonami BLU do wykorzystania na zakupy w całej Sieci Salonów. Dzięki nam wielu zawodników nie tylko z Polski, ale i z zagranicy ma nowe, piękne i wyremontowane „łazienki na miarę”.

Salony Łazienek BLU w tym sezonie wracają do tej formuły i znów będą sponsorować Maratony Kresowe, a także nagrody dla zwycięzców. Długi dystans w tym roku będzie jeździł jako niebieski „BLU Maraton”, a stający na podium Open zwycięzcy wśród kobiet i mężczyzn będą nagradzani nagrodami pieniężnymi w wysokościach odpowiednio:

  • 1 miejsce – 200 zł
  • 2 miejsce – 150 zł
  • 3 miejsce – 100 zł

Oczywiście zawodników z niebieskim logo BLU na piersi zobaczymy w tym sezonie na wszystkich dystansach i większości zawodów Maratonów Kresowych. Będą walczyć, dobrze się bawić, dzielić swoją pasją, być może zdobywać też nagrody. Do zobaczenia więc na trasach tegorocznych zawodów i życzymy wszystkim jak najwięcej dobrej zabawy, radości, ale także satysfakcji ze zdobywania celów sportowych.

Salony Łazienek BLU