Solo po bony z Peletonu!

Sklepy Rowerowe „Peleton” ufundują atrakcyjne nagrody dla najlepszych zawodników i zawodniczek rywalizacji „Kresowe Solo”. Na każdym etapie, na dystansie Kresowe Solo do zdobycia będą bony zakupowe do „Peletonu” o wartości 400zł – 200zł – 100zł – 50zł, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jeśli ilość zgłoszonych do rywalizacji zawodników przekroczy 200 osób, to podniesiemy stawki! 

Firma APG, właściciel Sklepów Rowerowych Peleton obchodzi w tym roku jubileusz 25 lat działalności. Maratony Kresowe są wspierane przez firmę od 2009 roku. APG zapewnia nam wszechstronne wsparcie logistyczne. Nie jest dziełem przypadku, że adres Fundacji „Maratony Kresowe” jest taki sam jak firmy. Samochody dostawcze z napisem „Peleton” przywoziły przez jedenaście sezonów na wyścigi większość niezbędnego wyposażenia. Między wyścigami jest ono przechowywane w magazynach firmy. Pracownicy firmy są jednocześnie naszą ekipą techniczną i zawodnikami. Niektórzy, jak Paweł Piotrowski, ze znaczącymi sukcesami. A trzeba wiedzieć, że gdy inni jeszcze spokojnie przygotowywali się do startu, a może i spali, Paweł i jego koledzy od rana rozstawiali barierki, bramy, namioty.

Firma APG i sklepy Peleton wspiera praktycznie wszystkie zawody i wyścigi kolarskie odbywające się w regionie.  Organizowała też w Białymstoku razem z klubem UKS Wygoda Puchar Polski MTB XCO. Zawody nie bez powodu nosiły nazwę „Rusza Peleton”. 

Sklepy Peleton od wielu lat sponsorują także klub kolarski UKS Wygoda Białystok. Szkoleniem objętych przez ostatnie dwadzieścia lat było setki młodych zawodników. Wychowankowie klubu zdobyli wiele medali mistrzostw Polski w różnych konkurencjach kolarskich.

Na zdjęciu: Paweł Piotrowski (Peleton Białystok) na mecie Maratonu Kresowego w Gołdapi –  12.10.2019