Rezerwacja numerów na sezon 2014

numerki 2014Z ulubionym numerem jeździ się przyjemniej. Zarezerwujcie zatem takie numery jakie lubicie. W pierwszym etapie do piątku 28 lutego czekamy na zgłoszenia od drużyn, gdyż drużyny chcą mieć ciągły zestaw numerów. Przy próbie zarezerwowania takiego samego zakresu, pierwszeństwo będzie miała ekipa, która ubiega się o takie same numery, jak w poprzednim sezonie. W przypadku jeśli numer, czy numery będą zajęte, to otrzymacie od nas informację. Na bieżąco będziemy się starali publikować w tym artykule listę rezerwowanych numerów.

Na początek zostanie przygotowanych 1000 numerów. Z rezerwacji zostaną wyłączone numery z pierwszej dziesiątki. Trafią do najlepszych zawodników w poprzednim sezonie. Numer 404 pozostanie wolny w hołdzie dla Macieja Gąsiewskiego.

Na numerze będą mogły się znaleźć nazwa drużyny z ew. logo, a takżenumerki 2014 bez nazwy nazwisko zawodnika. To zależy od Was. Numer będzie spersonalizowany pod warunkiem wcześniejszej rezerwacji i opłacenia za taki pakiet startowy. Przykładowy wygląd numerów na załączonych obrazkach.Wszelkie podobieństwo do rzeczywistych drużyn i osób przypadkowe 😉

Zawodnicy indywidualni mogą rezerwować numery w okresie 1 – 8 marca. Nazwisko, imię także będzie mogło być wydrukowane.

Warunkiem wydrukowania spersonalizowanych numerów startowych jest opłacenie pakietów startowych w terminie do 12 marca (30zł). Prosimy o przelewy na rachunek Maratonów Kresowych:

Fundacja „Maratony Kresowe”, konto bankowe: mBank, 70 1140 2004 0000 3402 7478 4775

Oczywiście pozostałe numery zostaną wydrukowane „czyste”. Wcześniejsza rezerwacja numerów nie jest obowiązkowa. 🙂

Przykładowy formularz do rezerwacji numerów

Formularze z rezerwacją numerów przesyłajcie na adres: rejestracja@maratonykresowe.pl

Dotychczasowe rezerwacje

Prosimy o sprawdzenie wszystkich danych w powyższym pliku.

W pliku została dodana dodatkowa kolumna „PŁATNOŚĆ”, w której odnotowywane są Wasze wpłaty za spersonalizowane numery. W ten sposób możecie sprawdzić, czy przelew dotarł.

Dodaj komentarz