Numery i zgłoszenia na rok 2015

numer 2015W sezonie 2015 będą obowiązywały nowe numery startowe, ale będą wykorzystywane chipy elektroniczne z poprzedniego sezonu. W ten sposób zawodnicy mają jednocześnie zarezerwowane numery. Po prostu odbierzecie nowy numer startowy do posiadanego chipa. Koszt wydania kompletu numerów to 10zł.

W posiadaniu naszego biura zawodów jest pewna pula chipów. Nie jesteśmy w stanie zarezerwować dowolnego numeru, ale być może niektóre oczekiwania będziemy w stanie spełnić. Możemy także zamieniać numery w ramach posiadanych zasobów. Także sami zawodnicy mogą dowolnie wymieniać się numerami. Przed sezonem przygotujemy dodatkowe numery z zakresu 1001-1500. Jeśli zgłoszeń będzie więcej niż się spodziewamy, to powiększymy pulę.

Prosimy drużyny o przesłanie list zawodników na sezon 2015 z wyszczególnieniem posiadanych numerów i potrzeb na dodatkowe. Prosimy o podanie nazw ekip w postaci obowiązującej na nadchodzący sezon. Dzięki tym informacjom dokonamy wstępnej rejestracji, a także zarezerwujemy dodatkowe numery. Dzięki temu część pracy z przygotowaniem biura zawodów do sezonu będziemy mogli wykonać wcześniej. Mile widziane także zgłoszenia od zawodników indywidualnych.

Numery na sezon 2015 na pewno będzie można odebrać 18 kwietnia w czasie zawodów XCO w lesie Pietrasze. Będzie to także okazja do sprawdzenia układów do pomiaru czasu. Są one objęte dwuletnią gwarancją producenta. Być może będą także dodatkowe terminy. Informacje będziemy podawać na stronie wyścigu w Michałowie.

Możecie mieć swoje, spersonalizowane numery oznaczone imieniem lub pseudonimem „artystycznym”. Wielkość pola to maksymalnie 25 znaków. Na formularze zgłoszeniowe z informacją o personalizacji czekamy do 19 marca. Do tego terminu należy dokonać wpłaty za spersonalizowane numery. Personalizacja nic nie kosztuje dodatkowo. Przypominamy, że numery startowe dla posiadaczy chipów będą kosztować 10zł, zaś cały pakiet z chipem elektronicznym 30zł. Numer konta MK znajdziecie w kontaktach.

Formularz-zgłoszeniowy

Mail do zgłoszeń: rejestracja@maratonykresowe.pl

Zgłoszenia na zawody w Michałowie będą przyjmowane od 15 marca na formularzach elektronicznych lub mailem na arkuszach dla drużyn.

 

Dodaj komentarz