Maratony Kresowe nominowana w konkursie Ambasador Wschodu

Maambasador-wschoduratony Kresowe były nominowane do tytułu „Ambasador Wschodu” w kategorii Turystyka “za tworzenie ponadregionalnych markowych produktów turystycznych, które wykorzystują potencjał przestrzeni w której są tworzone, a ich podstawowym celem jest zwiększenie ruchu turystycznego w regionie”. Uroczysta Gala Ambasadorów Wschodu odbyła się 29 października 2016 r. w Hotelu Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim.

Na podium się znaleźliśmy, ale niestety nie na najwyższym jego stopniu… W „naszej” kategorii kapituła konkursu wybrała przedsięwzięcie „500 Kajaków”. Można jednak powiedzieć, że wszystko zostało w kresowej „rodzinie”. Organizatorem największego spływu w Województwie Podlaskim jest Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie, z którym od kilku lat współpracujemy przy organizacji wyścigu w Drohiczynie. Gratulujemy Panu Dyrektorowi Rafałowi Siwkowi i pozostałym laureatom konkursu „Ambasador Wschodu”.

Mimo, ze nie otrzymaliśmy statuetki, to cieszymy się z faktu nominacji w konkursie. Już ten fakt był dla nas wyróżnieniem i docenieniem naszej działalności. Więcej o Gali Ambasadorów Wschodu w poniższym artykule Dziennika Wschodniego.

 

Dodaj komentarz