06.11.2016 – Białystok – Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Przełajach

mc2Zapraszamy na Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w kolarskim wyścigu przełajowym. W tym roku po raz pierwszy głównym organizatorem wyścigu będzie Fundacja „Maratony Kresowe”. Impreza będzie o wiele bardziej otwarta na amatorów, niż w ubiegłych latach. Będzie więcej kategorii wiekowych.

Zatem szansa dla wszystkich amatorów aby wystartować. Dla zawodników startujących regularnie w przełajowych pucharach okazja do solidnej porcji rywalizacji i treningu. Za miesiąc w Białymstoku odbędzie się po raz kolejny Puchar Polski w tej dyscyplinie. Dla wszystkich kolarzy przełaje to okazja do doskonalenia techniki jazdy, co znakomicie przyda się w sezonie maratonowym. W przypadku amatorów rower przełajowy nie jest wymagany. Można wystartować na rowerze MTB.

Termin „A” dla zgłoszeń już minął, ale można zgłosić się nawet bezpośrednio przed startem. Do tej pory zgłoszenia przysłały ekipy KK24H, AGR Podlaskie, GSZR, Corrado oraz zawodnicy Renault Team: Arkadiusz Jusiński (7-my zawodnik Mistrzostw Europy Masters) i Tomasz Skalski. Swoje zgłoszenie przesłał także Adam Starzyński (Warszawski Klub Kolarski) – miejsce 12 na Mistrzostwach Europy Masters. Przypominamy, że Mastersi z licencjami będą klasyfikowani w oddzielnej kategorii niż amatorzy. Niestety do tej pory nie zgłosiła się żadna zawodniczka.

Więcej informacji na stronie wyścigu.

ps.

Nie czekajcie ze zgłoszeniami do ostatniej chwili…

Dodaj komentarz