Jakie jest najlepsze paliwo dla maratończyka?

cds_logoNa pytanie postawione w tytule najlepiej odpowiedzą specjaliści z Centrum Dietetyki Stosowanej. Misją poradni jest świadczenie usług z zakresu doradztwa żywieniowego na najwyższym poziomie, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i najnowszymi doniesieniami naukowymi. W CDS otrzymacie informacje jak należy się prawidłowo odżywiać, aby być w jak najlepszej formie fizycznej i psychicznej.

Dieta jest dostosowywana indywidualnie, aby realizacja jej założeń była zawsze możliwa. Dzięki temu nie musisz spędzać długich godzin w kuchni, a realizacja jadłospisu nie spowoduje spustoszenia w Twoim portfelu.

CDS4Mamy dla Was dobrą informację. CDS będzie z nami na niektórych Maratonach Kresowych. W trakcie naszych imprez na stanowisku „dietetycznym” odbywać się będą konsultacje z dietetykami dla wszystkich uczestników (kibiców, zawodników itp.) Specjaliści odpowiedzą na pytania dotyczące zdrowego stylu życia oraz zasad żywienia człowieka. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wykonać analizę składu ciała. Osoba badana otrzyma wynik pomiaru, który będzie mogła omówić z dietetykiem.

Co więcej Centrum Dietetyki Stosowanej ufundowało dla maratończyków kresowych nagrody . Pakiet „Z DIETĄ PO REKORD” będzie trafiać do zwycięzców wybranych kategorii. „KONSULTACJE Z DIETETYKIEM” będą rozlosowywane wśród wszystkich uczestników. Poradnia ufunduje także nagrodę w klasyfikacji generalnej o wartości 500zł. Będziemy także otrzymywać drobniejsze gadżety: bidony, kubki, torby, etc.

CDS1Oczywiście nie trzeba czekać na sukces sportowy, czy szczęśliwe losowanie pakietów CDS. Z usług Centrum Dietetyki stosowanej można skorzystać już teraz. 🙂

Informacja o Centrum Dietetyki Stosowanej.

Więcej dowiecie się na stronie internetowej: cds-dieta.pl


PAKIETY CDS DLA MARATOŃCZYKÓW KRESOWYCH:

PAKIET „Z DIETĄ PO REKORD” (dla zwycięzcy wyścigu w wybranej kategorii):

CDS2W skład pakietu wchodzą:
– konsultacja z dietetykiem połączona z analizą składu ciała*
– dieta dostosowana do potrzeb organizmu, uwzględniająca upodobania kulinarne, tryb życia oraz możliwości finansowe
– 2 wizyty kontrolne**

*analiza składu ciała to badanie nieinwazyjne, dzięki któremu możemy ocenić podstawowe cechy antropometryczne organizmu, w szczególności: rzeczywista masę ciała, masę tkanki tłuszczowej, masę mięśni, zawartość wody i inne.

**pierwsza wizyta kontrolna odbywa się zwykle po dwóch tygodniach realizacji jadłospisu. Wykonujemy wówczas analizę składu ciała w celu monitorowania efektu diety oraz dokonujemy jej modyfikacji aby osiągnąć optymalny, zadowalający efekt. Każda z wizyt obejmować będzie proces edukacji dotyczący zasad żywienia, suplementacji w dyscyplinach wytrzymałościowych ze szczególnym uwzględnieniem wyścigów rowerowych MTB

*** wartość pakietu 300zł

CDS3KONSULTACJA Z DIETETYKIEM (losowanie spośród wszystkich uczestników)

W trakcie konsultacji dietetyk przeprowadzi wywiad żywieniowy oraz dokona oceny dotychczasowego sposobu odżywiania. Ponadto wykonana zostanie analiza składu ciała wraz z interpretacją wyników. Określimy między innymi rzeczywistą masę ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość wody podstawową przemianę materii, wskaźnik BMI i inne. Przekazane zostaną również zalecenia żywieniowe dotyczące dyscyplin wytrzymałościowych w szczególności wyścigów rowerowych MTB*

* nagroda nie obejmuje opracowania diety

*** wartość pakietu 100zł

[google-translator]

 

Dodaj komentarz