Dziękujemy za 13. sezon Maratonów Kresowych!

Kochani, bardzo dziękujemy za wspólny sezon 2021, który dostarczył Nam mnóstwo wspaniałych emocji i wrażeń sportowych! Razem tworzymy historię Maratonów Kresowych, która na zawsze pozostawia w Nas niezwykłe wspomnienia, nowe znajomości oraz bogate doświadczenia sportowe. Mamy nadzieję, że ten rok był początkiem lub też kontynuacją Waszej niezapomnianej przygody rowerowej!  Wszyscy byliście niesamowici i pokazaliście czym jest pełna pasji rywalizacja i sportowa przyjaźń. Do zobaczenia w przyszłym sezonie!

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie imprez. Za każdym razem trzeba wiele trudu i pracy, aby wszystko było we właściwym czasie na swoim miejscu. Nie brakowało momentów bardzo trudnych. Chyba jeszcze nigdy nie napracowaliśmy się tak bardzo, aby usunąć powalone po zimie drzewa i gałęzie, aby przywrócić przejezdność tras. Efektem ubocznym naszych imprez jest ponowna możliwość treningu na naszych trasach m.in. w Supraślu.

Jesteśmy wdzięczni samorządom, które nas gościły na swoim terenie. Dziękujemy policjantom, strażakom, strażnikom leśnym, funkcjonariuszom Straży Granicznej za pomoc przy zabezpieczaniu imprez. Dziękujemy wszystkim osobom, które dołożyły swoją cegiełkę do przygotowania imprez z cyklu Maratony Kresowe. Część tras powstała przy pomocy miejscowych zawodników i drużyn, które najlepiej znają swój teren. 

Dziękujemy WSZYSTKIM SPONSOROM. Zapamiętajmy loga i w pierwszej kolejności rozważmy ich produkty i usługi w planach zakupowych! Bardzo dziękujemy mediom, które informowały o naszych wyścigach. 

 

SUPER FINISHER (UKOŃCZONE WSZYSTKIE WYŚCIG)

Lp Nazwisko Imię Numer Drużyna
1 Bojarczak Dawid 95 MILSPORT Team
2 Cieśluk Tomasz 1970
3 Gołdas Marcin 2910 GRZMOT Podlasia
4 Gościński Marcin 1844 MTB SUWAŁKI
5 Hryszko Paulina 711 Dabarti Team
6 Iwaniuk Michał 403 Sami Swoi
7 Łukianiuk Marek 610 GRZMOT Podlasia
8 Michaluk Łukasz 1984 Rosti MTB Team
9 Nowik Mariusz 1067 GRZMOT Podlasia
10 Ozimko Michał 871 AGR Podlasie
11 Piotrowski Paweł 9 Peleton Białystok
12 Pogorzały Emil 2437 Sami Swoi
13 Sopel Kamil 722 Peleton Białystok
14 Szypulski Dariusz 1000
15 Wasilewski Cezary 408 Sami Swoi

 

FINISHER (UKOŃCZONE PRAWIE WSZYSTKIE WYŚCIG)

Lp Nazwisko Imię Numer Drużyna
1 Bącik Jakub 1002 Szkółka Kolarska w Ogrodniczkach
2 Bąkała Andrzej 674 MTB SUWAŁKI
3 Cieśluk Jakub 551 UKS Wygoda Białystok
4 Gaiński Igor 1004 Szkółka Kolarska w Ogrodniczkach
5 Klin Dariusz 660 MTB SUWAŁKI
6 Mantiuk Andrzej 1006 GRZMOT Podlasia
7 Molski Artur 2670 GRZMOT Podlasia
8 Olechno Robert 815 AGR Podlasie

 

UWAGA

Zawodnicy, którzy otrzymali nagrody w postaci bonów do sklepów Peleton, mogą je zrealizować w sklepie internetowym www.peleton.pl. Bony można przesłać elektronicznie mailem. Zdjęcie musi być dobrej jakości, aby można było bez problemu odczytać numer bonu.