Ankieta po sezonie 2021

Zapraszamy do udziału w naszej tradycyjnej ankiecie posezonowej. Jak zwykle pytamy o najlepszy Waszym zdaniem wyścig sezonu. W przypadku trudności z wyborem tej jednej najbardziej ulubionej imprezy, można ich wybrać nawet kilka.

Chcemy też wybiec myślami do następnego sezonu. W czasach pandemii nie jest to łatwe. Warto jednak trenować, budować formę i hartować organizm. Niezwykle ważne jest też to, że aktywność rowerowa pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia i pozytywnego myślenia. Jak już wiemy sytuacja epidemiologiczna ma charakter sezonowy. Z nastaniem wiosny, a szczególnie lata epidemia zdecydowanie zmniejsza swój zasięg. 

W ostatniej ankiecie jest możliwość wybrania dostępnej opcji lub wpisania własnej odpowiedzi. Pytania są niezależne. Pod każdym z nich trzeba nacisnąć “GŁOSUJ”, aby odpowiedź została zapisana.

Ankiety będą aktywne do 10 grudnia, aby wszyscy zdążyli. Można oddać tylko jeden głos. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Chodzi o ujęcie statystyczne Waszych opinii.

 

Najlepszy wyścig w sezonu 2021?

 

W ilu wyścigach z cyklu MK zamierzasz wystartować w sezonie 2022?

 

Czy wystartujesz w zawodach na trenażerach multimedialnych?

 

W jakich, innych zawodach rowerowych chciałbyś wystartować w roku 2022?
  • Wybierz swoją odpowiedź

Wybierz lub wpisz swoją odpowiedź, XCO. Gravel, etc

 

Swoje uwagi, spostrzeżenia i propozycje kierujcie na email: biuro@maratonykresowe.pl  lub można kontaktować się z nami telefonicznie