Mistrzowie Polski w koszulkach KALAS

Już w najbliższy weekend w Chełmie odbędą się Mistrzostwa Polski w jeżdzie indywidualnej na czas w kolarstwie górskim. Podczas tegorocznej edycji tych zawodów dla najszybszych zawodników i zawodniczek w danych kategoriach przygotowane zostaną koszulki z biało-czerwoną flagą. Ich producentem jest firma KALAS – jedna z wiodących marek wśród producentów ubrań kolarskich w Europie. Zdobywcy tytułów mistrzowskich tytułów otrzymają pamiątkowe koszulki z kolekcji Active.

Początki  firmy  KALAS Sportswear  to przede wszystkim pasja. Čestmír Kalas,  były  czechosłowacki  kolarz  i  utytułowany  trener  kilku  mistrzów  świata wiedział,  że  aby  utrzymać  najwyższy  poziom  kolarstwa  w  Taborze  potrzeba  o  wiele  więcej  niż  tylko  same  treningi. Było  konieczne,  aby  dostarczyć  wystarczających  funduszy  do  prowadzenia  klubu  w  czeskiej  mekce  kolarstwa.  Idea  zdeterminowanego  fana  kolarstwa  przyniosła  efekt  dwie dekady  później  i  stała  się  jednym  z  wiodących  producentów  odzieży  kolarskiej  i  sportowej  w  Europie. Siedziba firmy czyli Tabor to mekka kolarstwa przełajowego i oczywistym jest, że kolekcje ubrań dedykowanych dla kolarzy przełajowych to oczko w głowie czeskiego producenta, o czym świadczy, iż firmie Kalas zaufały już czołowe belgijskie teamy przełajowe jak Team Steylaerts, Kalas – H.Essers Cycling Team.

Technologie wykorzystane w kolekcjach ubrań Elite czy Pro to ścisła europejska czołówka, a fakt iż marce Kalas zaufała reprezentacja Wielka Brytanii (wszystkie dyscypliny kolarskie z reprezentacją torową oraz szosową na czele) mówi sam za siebie. Z ubrań czeskiego producenta korzystają także reprezentacje Czech, kontynentalne grupy szosowe Wanty-Groupe Gobert (startujące w zakończonym Tour de France) a także Euskadi Murias Basque Country

Kalas z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością w Polsce, a jej klienci doceniają bardzo wysoką jakość ubrań. Odzież KALAS jest produkowana wyłącznie z najlepszych materiałów pochodzących z Włoch oraz Szwajcarii. W połączeniu z najnowszymi procesami produkcyjnymi dostają Państwo produkt, który jest w światowej czołówce technologii, funkcjonalności i komfortu, a zarazem wygląda doskonałe. Cała produkcja odbywa się w siedzibie KALAS w czeskim Taborze, Dzięki temu jesteśmy pewni iż każdy produkt jest dobrze wykonany. Mamy bowiem pełną kontrolę nad całym procesem produkcji – od projektowania do pakowania – powiedział opiekujący się marką Kalas w Polsce Tomasz Helman.

W skład odzieży „custom” dedykowanej osobom / teamom chcącym wykonać personalizowane ubrania według własnego projektu wchodzą kolekcje:
  • PRO (najwyższe technologie powstałe przy współpracy z zespołami grup kontynentalnych oraz reprezentacjami)
  • ELITE (kolekcja dedykowana klubom, bardzo wysoka jakość w przystępnej cenie
  • ACTIVE (podstawowa kolekcja ubrań)
Wszelkie pytania w sprawie ubrań Kalas Wear proszę kierować na mail: tomasz.helman@kalaswear.pl.
Pełne dane kontaktowe:
HELMAN SPORT
———————————————
T: +48 693 577 707

Dodaj komentarz