Kolarska dieta dla Maratończyków Kresowych.

CDSNa wiosnę i na lata,
by nie zdobiła Cię wyłącznie szata,
byś wiedział co, i kiedy jeść,
zawitaj w progi CDS 🙂

Dietetycy z największym doświadczeniem na Podlasiu po raz kolejny wspierają Maratony Kresowe.
Z ich usług korzystają zawodowi sportowcy, ludzie sceny i mediów. W swojej ofercie specjaliści z Centrum Dietetyki Stosowanej oferują również „Pakiety Rodzinne”, „Medyczne”, „Dla Mam”. Od ubiegłego roku z usług CDS korzystają również Maratończycy Kresowi.

Podobnie jak w poprzednim sezonie, na wybranych imprezach utworzone będzie stanowisko „dietetyczne” w ramach którego odbywać się będą krótkie konsultacje z dietetykiem dla wszystkich uczestników (kibiców i zawodników.) Specjaliści odpowiedzą na pytania dotyczące zdrowego stylu życia oraz zasad żywienia człowieka. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wykonać analizę składu ciała.
Osoba badana otrzyma wynik pomiaru, który będzie mogła omówić z dietetykiem. Badanie jednej osoby wraz interpretacją wyników oraz krótką poradą trwa ok. 10-15min.

Centrum Dietetyki Stosowanej jest fundatorem bonów o wartości 100 zł na konsultacje dietetyczne, oraz zapewnia pakiety „Z dietą po rekord” o wartości 300 zł. Dodatkowo podczas losowań tomboli będzie można wylosować drobne nagrody rzeczowe przekazane przez CDS.

Więcej informacji o Centrum Dietetyki Stosowanej na stronie cds-dieta.pl , lub profilu CDS na FB

Dodaj komentarz