Fabryka Misia na Maratonie Kresowym w Białymstoku!

W Polsce mówi się, że w Białymstoku po ulicach chodzą białe niedźwiedzie. Potwierdzamy! Niedowiarków zapraszamy 2 kwietnia na Plażę Miejską Dojlidy na otwierający dziewiąty sezon wyścig w Białymstoku. Przybędzie również czarodziejska ekipa Fabryki Misia. Co więcej wszyscy uczestnicy najkrótszego dystansu Mikro otrzymają vouchery do Fabryki Misia!

Niecierpliwe dzieci nie muszą czekać aż do 2 kwietnia. Fabrykę Misia można odwiedzić już jutro! 🙂 Jest to zaczarowane miejsce na mapie Białegostoku, adresowane do dzieci w wieku do 12 lat. Co wyróżnia Fabrykę Misia? To jedyne takie miejsce, w którym dzieci mogą samodzielnie stworzyć własnego pluszowego przyjaciela, decydując o najdrobniejszych szczegółach.

Fabryka Misia jest jednocześnie wyjątkowym centrum zabaw. Interakatywna podłoga, czy piaskownica z kinestycznym piaskiem, to niektóre z atrakcji dostępnych codziennie w godzinach 10.00-20.00. Dla opiekunów dostępny jest duży parking, bezpłatny przez dwie godziny.

Na MK w Białymstoku Miś będzie aktywnie brał udział w różnych zabawach, a atrakcji z pewnością nie zabraknie, ale o tym co będzie, najlepiej przekonać się osobiście. Na spotkanie z Misiem zapraszamy 2 kwietnia, a Fabrykę Misia rekomendujemy jako miejsce przyjazne wymagającym najmłodszym 🙂

Warto jeszcze podkreślić fakt, że Fabryka Misia stawia na polskie produkty, i ma znakomitą kadrę.

Dodaj komentarz