Marki Pasje dla „Pasji – Rywalizacji – Przyjaźni”

Decathlon Białystok jest największym sklepem sportowym w Białymstoku i w całym regionie Polski Północno-Wschodniej. Kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, tysiące produktów – wszystko to dla wygody pod jednym dachem. Maratończyków kresowych szczególnie może zainteresować sektor rowerowy. Spotkacie w nim w charakterze doradców zawodników znanych z tras Maratonów Kresowych. Według zapowiedzi kolarze w koszulkach Decathlon pojawią się na naszych wyścigach.

Warto przejrzeć najnowszą kolekcję B’TWIN. Czy uwierzycie, że szosówkę można kupić już za 999,99zł? Oczywiście nie jest to rower, na którym można wygrać Mediolan – San Remo, ale jako rower treningowy lub do codziennej jazdy na pewno. W odzieży B’TWIN jeździ zawodowa grupa FDJ.

Decathlon zatrudnia na całym świecie 70 000 pracowników, którzy mają wspólny cel i misję: “Umożliwiać jak największej liczbie osób czerpanie radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Firma prowadzi 1118 sklepów, z czego 45 w Polsce. Łączny obrót to ponad 9mld Euro netto!

Firma na swojej stronie napisała: „Innowacje znajdują się w samym centrum uwagi i pracy Decathlonu: od działu badań poprzez jednostki sprzedaży, dział koncepcji, design, produkcję i logistykę. Ekipy naszych dwudziestu marek Pasji wkładają całą swoją energię w tworzenie produktów technicznych, ładnych, prostych i zawsze w jak najniższej możliwie cenie.
Te produkty przeznaczone są dla wszystkich pasjonatów, od początkujących do zaawansowanych sportowców i są dostępne tylko i wyłącznie w Decathlonie.”

A już wkrótce zawodnicy rywalizujący z pasją na Maratonach Kresowych będą mogli wybierać wśród innowacyjnych marek Pasji. Będzie to możliwe dzięki hojnemu pakietowi bonów upominkowych, jakie ufundował dla Was Decathlon Białystok. Łączy nas Pasja 🙂

Dodaj komentarz