Z Milsport zawsze po drodze :-)

Od pŁukasz milewski1oczątku sezonu na Maratonach Kresowych, do dyspozycji zawodników jest profesjonalny serwis rowerowy Milsport, prowadzony przez jednego z najbardziej utytułowanych na Podlasiu kolarzy.

Łukasz Milewski, Wicemistrz Polski w kolarstwie górskim MTB, zwycięzca wielu prestiżowych imprez w Polsce i za granicą, jest najlepszym gwarantem skuteczności i fachowości prowadzonej przez siebie firmy. Udało mu się połączyć pasję i pracę w jednym, co gwarantuje, że Milsport „uszyje” rower na miarę każdego kolarza. W swoich projektach, bazując na bazie wieloletnich doświadczeń, Łukasz Milewski oferuje produkty, w których stosuje najlepsze rozwiązania. Jego hasło „sprawiamy, że rowery, które do nas trafiają wrócą odmienione, a każdy klient wyjdzie zadowolony!” przetestowało już wielu Zawodników Maratonów Kresowych 🙂

milsportOprócz serwisu stacjonarnego na ul. Wiejskiej 78/1 można skorzystać z mobilnego serwisu z bezpłatnym dojazdem do klienta. Dokładność, rzetelność i jedne z najniższych cen w Białymstoku, to wyróżniki tego miejsca.

MILSPORT zaprasza również do odwiedzenia stoiska z profesjonalnymi suplementami dedykowanymi dla sportowców dyscyplin wytrzymałościowych. Jedyną wadą tych doskonałych żeli jest to, że ich opakowania nie są biodegradowalne. Pamiętajmy o tym podczas wyścigów, żeby zużyte opakowania wyrzucamilsport2ć do koszy, a nie do lasu! Nieśmiecenie jest trendy!:-)

Rower w Twoim wymiarze?
Z Milsport to się proste okaże 🙂

Milsport ul. Wiejska 78/1

https://web.facebook.com/Milsport/?fref=ts

Dodaj komentarz