Wstępna rejestracja na sezon 2017

Prosimy o przesłanie do 28 lutego wstępnych zgłoszeń. W sezonie 2017 będą obowiązywały nowe numery startowe, do których będą wykorzystywane chipy elektroniczne z poprzednich sezonów. Numery będą mogły być spersonalizowane o dowolne hasło, imię, pseudonim.

Warunkiem wydrukowania spersonalizowanych numerów startowych jest opłacenie numerów startowych w terminie do 28 lutego. Koszt samego numeru, dla zawodników posiadających chipy bez zmian – 10zł. Koszt całego pakietu z chipem – 35zł. Zorganizowane ekipy mogą rozliczyć się ze swoich „portfeli” drużyny. Prosimy o przelewy na rachunek Maratonów Kresowych, w treści proszę podać numery startowe: np. „Opłata za nr 1500, 1501,…”.

Fundacja „Maratony Kresowe”, mBank, 70 1140 2004 0000 3402 7478 4775

Formularz do wstępnych zgłoszeń w załączniku

Mail do zgłoszeń: rejestracja@maratonykresowe.pl

W tygodniach poprzedzającym pierwszy wyścig uruchomimy możliwość odbioru numerów. Będzie także możliwość sprawdzenia chipów. Używamy chipów aktywnych, które zapewniają bardzo dużą dokładność odczytu, ale są wyposażone we własną baterię, które niestety zużywają się. Terminy i miejsca podamy zatem za około miesiąc, po wydrukowaniu numerów.

Dla nowych zawodników zaproponujemy numery z posiadanego przez biuro zawodów zakresu. Zawodnicy, którzy potrzebują komplet (chip + numer) mogą wybierać z poniższej listy

Numery do zarezerwowania

Zawodnicy mogą wymieniać się dowolnie chipami. Nas interesuje tylko stan faktyczny przed nowym sezonem.

Sukcesywnie będziemy wykonywać ponownie układy elektroniczne o niskich numerach, które nie były używane w poprzednim sezonie. Stare chipy stracą w ten sposób ważność, gdyż w ich miejsce zostaną wykonane nowe. Jeśli ktoś ma chip elektroniczny, nie startował w 2016 roku, a chciałby ponownie go wykorzystać, to prosimy o przesłanie takiej informacji.

ps.

Ostateczny wygląd numerów będzie trochę inny. Znajdą się na nich dodatkowo loga naszych głównych sponsorów.

Comments

 1. Matwiejczyk Arkadiusz

  Witam.
  W sezonie 2017 chciałbym wziąć udział w Maratonach Kresowych.
  Proszę o podpowiedź w jaki sposób mogę się zarejestrować oraz zarezerwować numer.
  Nie brałem udziału w Imprezach „M K” i nie posiadam żadnego numeru z poprzednich edycji.
  Proszę o podpowiedź.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz