W Knyszynie po królewsku

zdjęcie knyszynOd wyścigu w Knyszynie minęło już kilka dni. Zebraliśmy dla Was linki do filmów i galerii zdjęć. Pogoda nie była najlepsza. Zdjęcia nie mają takiego blasku jak w słońcu, ale za to wyjątkowa jakość filmów z Knyszyna zdecydowanie to rekompensuje.

Gratulujemy zawodnikom, którzy ukończyli wyścig w Knyszynie. Niektórzy twierdzili, że to łatwa trasa, ale nie aż tak bardzo skoro uzyskiwane prędkości średnie były porównywalne jak na poprzednich etapach…

Dziękujemy Urzędowi Miasta w Knyszynie za goszczenie imprezy i wsparcie. „W Królewskim Grodzie” jest wyjątkowo sprzyjający klimat dla Maratonów Kresowych. Już teraz mamy zaproszenie na kolejny sezon. W przygotowania osobiście zaangażował się Pan Burmistrz Jarosław Chmielewski. We wszystkich sprawach starał się nam pomóc Krzysztof Bagiński z Urzędu Miasta. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Marka Olesiewicza, który był inicjatorem zorganizowania Maratonu Kresowego w Knyszynie.

Dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Mońkach za wsparcie imprezy. Dekoracje najlepszych zawodników uświetnił swoją osobą Pan Starosta Andrzej Daniszewski.

Bardzo dziękujemy wszystkim autorom zdjęć i filmów za utrwalenie rywalizacji. Nic się nie zdarza dwa razy, ale dzięki Wam te chwile emocji będą mogły powracać. Jest Wam za to wdzięcznych kilkuset zawodników.

A już za tydzień wyjątkowy weekend w Siemiatyczach i Mielniku.


Film Rafała Olesiewicza Film Grupy Szalonych Rowerzystów
Zdjęcie
Galeria zdjęć: Jarosław Ciołko Zdjęcia: Pijący_mleko
Zdjęcia: Katarzyna Kamińska Zdjęcia: Alina Sosnowska – BLU Cersanit Team Refleks
Zdjęcie
Zdjęcia: Augustowianka Zdjęcia Adam Nojszewski
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hvthumb-xaf1/v/t15.0-10/s526x296/11011418_303786573155225_1616600667_n.jpg?oh=393247e4766c1fa9d2e94f4e4e04e305&oe=560725A5
Promocyjny film Wschodzącego Knyszna dzięki firmom proKADR.pl i devil-cars.pl

 

Dodaj komentarz