Sklepy Rowerowe „Peleton” partnerem strategicznym Maratonów Kresowych

Tomek PaluchNie tylko w sezonie 2016, ale właściwie od zawsze. Dla zawodników ma to wymiar praktyczny w postaci atrakcyjnych nagród. W tym roku na dystansie Maraton zwycięzcy w kategorii Open kobiet i mężczyzn otrzymują bony zakupowe do sklepów „Peleton”. To bardzo wygodna forma, gdyż pozwala wybrać z ogromnej oferty sklepu potrzebny zawodnikowi sprzęt lub akcesoria rowerowe. Zawodnicy Mini i Mikro otrzymują na podium przygotowane przez sklep Peleton nagrody rzeczowe.

Sklepy Rowerowe „Peleton” to dla Maratonów Kresowych dużo więcej niż sponsor. Właściciel sklepów firma APG, zapewnia nam wszechstronne wsparcie logistyczne. Nie jest dziełem przypadku, że adres Fundacji „Maratony Kresowe” jest taki sam jak firmy. Samochody dostawcze z reklamą „Peleton” przewożą na wyścigi większość niezbędnego wyposażenia. Między wyścigami jest ono przechowywane w magazynach firmy. Pracownicy firmy są jednocześnie naszą ekipą techniczną i zawodnikami. Niektórzy, jak Paweł Piotrowski, ze znaczącymi sukcesami. A trzeba wiedzieć, że gdy inni spokojnie przygotowują się do startu, Paweł i jego koledzy od rana rozstawiają barierki, bramy, namioty.

Firma APG i sklepy Peleton wspierają praktycznie wszystkie zawody i wyścigi kolarskie odbywające się w regionie. Współwłaściciel firmy Wiesław Kisielewski jest członkiem zarządu Podlaskiego Okręgowego Związku Kolarskiego i z ogromnym zaangażowaniem wspiera kolarstwo w Białymstoku w jego wszelkich aspektach. Już za tydzień w Białymstoku odbędzie się Puchar Polski MTB XCO. Zawody mają nie bez powodu nazwę „Rusza Peleton”. Sklepy Peleton są głównym sponsorem i współorganizatorem tego wydarzenia.

Sklepy Peleton od wielu lat wspierają także klub kolarski UKS Wygoda Białystok. Szkoleniem objętych przez ostatnie dwadzieścia lat było setki młodych zawodników. Klub zdobył wiele medali mistrzostw Polski.

Dodaj komentarz