Sezon 2022 na finałowej prostej

W Supraślu ścigaliśmy się już po raz dziesiąty w sezonie 2022. Pożegnaliśmy lato, ale przed nami gorąca rywalizacja na finałowych trzech wyścigach. Co ciekawe każdy z nich odbędzie się w innym województwie. Zdążyliśmy już Was przyzwyczaić, że każda impreza jest inna. Jak zawsze czekają na Was różne krajobrazy, miejsca, trasy i emocje. 

W Siemiatyczach podsumujemy sezon. Aby zostać sklasyfikowanym trzeba ukończyć ponad połowę wszystkich wyścigów, czyli SIEDEM. Będziemy dekorować zarówno w klasyfikacjach Open, jak i kategoriach wiekowych. Najlepsi zawodnicy otrzymają trofea i nagrody.

Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą siedem wyścigów wymaganych do klasyfikacji generalnej, otrzymają od nas w ramach podziękowania wyjątkowe koszulki w melanżowej kolorystyce. Będą to uniwersalne, szybkoschnące koszulki techniczne. Wykonane zostały z poliestru space dye. Są wygodne, miłe w dotyku, idealnie dopasowują się do ciała. A nuta melanżu przyda się do odrobiny relaksu po intensywnym sezonie. Koszulki będzie można także nabyć w biurze zawodów.

Osoby startujące regularnie już wiedzą, że numery startowe obowiązują na cały tegoroczny cykl. Co więcej zamierzamy przedłużyć ważność numerów startowych na kolejny sezon 2023. Dlatego prosimy o ich zachowanie i dbanie o ich stan. Chipy elektroniczne działają bez problemu, więc nie ma technicznego powodu do ich wymiany. Dzięki temu wspólnie zrobimy coś dobrego dla środowiska, gdyż będzie mniej śmieci.