Przekaż 1% podatku na Maratony Kresowe

Możecie wesprzeć Maratony Kresowe przekazując 1% podatku. Dzięki dodatkowym wpływom będziemy mogli rozwijać nasze imprezy. Myślimy np. o zajęciach dla dzieci w trakcie wyścigów prowadzonych przez profesjonalnych animatorów.

W jaki sposób przekazać 1% podatku?

To bardzo proste! Wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38) jak w poniższym przykładzie PIT37

PIT MK

Kto może przekazać 1% podatku?

Pomóc nam przez przekazanie 1% podatku mogą: 

  • osoby fizyczne, emeryci i renciści (PIT37
  • ryczałtowcy (PIT28)
  • przedsiębiorcy (PIT36) i przedsiębiorcy „liniowcy” (PIT36L)
  • gracze giełdowi (PIT38)
  • osoby, które sprzedały nieruchomość (PIT39)FIL logo    www.fil.info.pl

Aby przekazać 1% należy wypełnić deklarację w sposób wskazany we wzorze stanowiącym wycinek formularza PIT. W przypadku błędnego wypełnienia lub niewypełnienia rubryk 131 i 133 wsparcie nie zostanie uwzględnione. Rubryki 134 i 135 są opcjonalne.

Możemy uczestniczyć w akcji pozyskiwania 1% podatku dzięki pomocy Funduszu Inicjatyw Lokalnych. Dzięki FIL udostępniamy także program do rozliczeń PIT z właściwym numerem KRS 0000 404 812. Wystarczy dopisać cel szczegółowy „MARATONY KRESOWE„. 

http://ftpa.pl/program-pity-taxmachine?id=1145

Z góry dziękujemy za wsparcie! Mamy nadzieję, że dzięki tak pozyskanym, dodatkowym środkom będziemy mogli zrobić coś fajnego. Po zakończeniu akcji przedstawimy rozliczenie.

 

Dodaj komentarz