Przed startem w krainie Augustowianki

Już jutro wystartujemy w Augustowie. Z tej okazji firma Augustowianka przygotowała dla Was niespodziankę. Do sklepów wchodzi „Augustowianka Active”, czyli znakomita woda w wygodnych butelkach sportowych o pojemności 0,7 l. Woda z oryginalnej butelki smakuje dużo lepiej niż z bidonu 🙂

Augustowianka co warto podkreślić jest wodą MINERALNĄ, czyli dostarcza do organizmu niezwykle potrzebne minerały. Zalety tej pozbawione są wody tzw. „źródlane”. Naturalna woda mineralna „Augustowianka®” znajduje się w wykazie polskich naturalnych wód mineralnych zarejestrowanych w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej C 59/7  z dnia 09.03.2005 roku. Woda pobierana jest z jednej z najgłębszych czynnych studni głębinowych w Polsce o głębokości 482 m. Jej stabilny skład chemiczny ukształtowany w naturalnym środowisku podziemnym jest gwarantem  jakości Augustowianki.

Pewnie jesteście także ciekawi ostatnich wieści przed startem. Trasa jest bardzo urozmaicona i nie będzie się można na niej nudzić. Będzie preferować zawodników dobrze jeżdżących technicznie. Warunki do jazdy są bardzo dobre. Podłoże jest twarde i szybkie. Piasku i miejsc podmokłych jest jak na lekarstwo.

Przypominamy także, że wjazd na teren ośrodka Królowa Woda będzie możliwy do godz. 9:30, zaś wyjazd po godz, 15:00, po przejeździe wszystkich zawodników. Parkowanie będzie możliwe przy zjeździe z DW664. Dalej na start dojedziecie rowerem. W ograniczonym zakresie będzie możliwe także zostawienie samochodu na drodze dojazdowej do OW “Królowa Woda” do godz. 10:00, poza odcinkami po których prowadzi trasa wyścigu. Prosimy o stosowanie się do oznaczeń i poleceń osób zabezpieczających trasę. Prosimy nie wyjeżdżać przed zakończeniem wyścigu, aby nie powodować zagrożenia dla zawodniku. Niestety do OW „Królowa Woda” prowadzi tylko jedna droga.