Przed sezonem 2016

Maratony_Kresowe_tabliczka_na_kierownicęW sezonie 2016 będą obowiązywały jak zawsze nowe numery startowe, do których będą wykorzystywane chipy elektroniczne z poprzednich sezonów. W ten sposób zawodnicy  jednocześnie rezerwują numery (Po prostu odbierzecie nowy numer startowy do posiadanego chipa.) Koszt wydania kompletu numerów to 10zł (numer na kierownicę +numer na plecy).

W tygodniu poprzedzającym pierwszy wyścig uruchomimy możliwość odbioru numerów. Będzie także możliwość sprawdzenia chipów. Terminy podamy wkrótce.

Używamy chipów aktywnych, które zapewniają dużą dokładność odczytu, ale są wyposażone we własną baterię. Niestety baterie zużywają się… W miarę możliwości prosimy o dostarczenie chipów do sprawdzenia przed sezonem do sklepu rowerowego Peleton, ul. Ciołkowskiego 157. Drużyny prosimy o zrobienie pakietów i zestawień, aby nie było wątpliwości jakie chipy i przez kogo zostały dostarczone. W przypadku potrzeby baterie będą wymienione. Dla numerów z zakresu 1-1000 koszt wymiany baterii wynosi 10zł, i zostanie doliczony do opłat startowych. Dla nowszych numerów, czyli z zakresu powyżej 1000 usługa jest bezpłatna.

Przypominamy, że układy elektroniczne powinny być przechowywane z dala od źródeł promieniowania elektromagnetycznego. W trakcie sezonu pomiar czasu planuje  uruchomienie powiadomień o niskim stanie baterii przez SMS.

Przy zgłoszeniu na zawody w Narewce zawodnicy będą podawać numery posiadanych chipów i do nich odbiorą nowe numery. Możecie się dowolnie wymieniać chipami. Dla nas jest tylko istotne jakim numerem dysponujecie.

W najbliższych dniach opublikujemy informacje o wyścigu w Narewce i wtedy uruchomimy przyjmowanie zgłoszeń. Zachęcamy do wykupywania pakietów wielostartowych. Wykupienie pakietu co najmniej 8 startów będzie uprawniało do otrzymania bonu na 50zł do dobresklepyrowerowe.pl od naszego sponsora strategicznego producenta rowerów Author .

 

Dodaj komentarz