Nowa strona na nowy sezon

Zapraszany na nową stronę Maratonów Kresowych. Jednocześnie przedstawiamy nasze plany na rok 2014.

Nasza stara strona służyła przez pięć lat. Była zrobiona bardzo szybko przed pierwszym Maratonem Kresowym w Krynkach przez Stasieja, któremu jesteśmy bardzo zobowiązani. W tym czasie zmieniły się Maratony Kresowe i technologie informatyczne.

Nie stać nas na korzystanie z usług profesjonalnych firm. Stronę tworzyliśmy sami, ale staraliśmy się zastosować nowe technologie multimedialne. Także łatwiej będzie się dzielić treściami z naszej strony ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych. Nowe wiadomości będą mogły trafić do Was bezpośrednio na maila. To tylko niektóre z nowości.

To dopiero początek zmian. Kolejne zmiany dotyczące przede wszystkim rejestracji online na zawody zamierzamy wprowadzić w najbliższych miesiącach przed nowym sezonem.

Nowa strona jest dobrą sposobnością do przedstawienia kalendarza na rok 2014. Mamy nadzieję, że uda się nam zrealizować nasze plany. W przypadku kilku imprez będziemy brać udział w postępowaniach konkursowych, od których będzie zależało dofinansowanie. Dotyczy to Augustowa, Białegostoku. W przypadku Szelmentu będziemy brać udział w konkursie w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego.

Dodaj komentarz