Mrówkowce, sękacze, magia świec, cukrowa wata, kino na plaży…

junakorTak. To wszystko bedzie w Siemiatyczach! Junakor Sp z o o to specjalista od  absolutnie genialnych mrowisk i znakomitych sękaczy. Najszybsze drużyny dystansów Maraton, Półmaraton i Author Mini Maraton otrzymają w prezencie smakowite specjały, które charakteryzują: naturalne składniki, brak jakichkolwiek konserwantów, wielopokoleniowy przepis i ten smak! 🙂 Dodatkowo kilka zestawów trafi do losowania wśród wszystkich zawodników.

Maratony_Kresowe_Siemiatycze_plakat_2016-3Świece ręcznie rzeźbione o różnych wzorach i kolorach, idealne na prezent, zostaną wręczone w Siemiatyczach trzem najszybszym Zawodniczkom dystansu Maraton. Jeden zestaw będzie rozlosowany wśród wszystkich Zawodników. Magia Świec – Dziękujemy! A teraz kilka skojarzeń: magia – bajka – dzieciństwo – .. wata cukrowa 😉 będzie więc słodko, lekko lepko, a o magiczną atmosferę zadbamy wszyscy.

A dla wszystkich, którzy przyjadą wcześniej polecamy niesamowite kina plenerowe na siemiatyckiej plaży nad zalewem! W sobotę o godz. 19:30 zostanie wyświetlony „Django” Quentina Tarantino, zaś w niedzielę wieczorem będzie można obejrzeć „Minionki”.

Dodaj komentarz