Kresowe Wirtualnie #3 – Mielnik – 24.05.2020r.

Prawdziwa trasa, prawdziwi rywale, prawdziwe emocje! Zapraszamy na trzeci etap naszej wirtualnej rywalizacji, w której możemy startować wspólnie nawet w czasie dużych ograniczeń. Na poprzednich wyścigach było fajne ściganie, walka i sportowe emocje. Dołączyło sporo zawodników z całego świata, co podniosło poziom sportowy i adrenalinę.

Trasa będzie liczyła 35 km. Wystartujemy w Mielniku. Przejedziemy ulicami jednej z najbardziej malowniczych miejscowości Polski Wschodniej, Na początek Góra Zamkowa i kilometrowy podjazd ulicą Białą, a jednocześnie „księżycowy” krajobraz w okolicy kopalni kredy. Potem zjazd ulicą Królewską i po chwili kolejny podjazd tym razem ulicą Polną. Na górze przy skręcie w fragment szutru migną nam w kadrze alpaki. Następnie przejedziemy przez Radziwiłłówkę i Moszczonę Królewską przejedziemy do Grabarki i obok Świętej Góry Grabarka. Tam czeka nas kolejny długi podjazd i szybki zjazd. W drodze powrotnej do Mielnika przejedziemy przez Końskie Góry. W Mielniku tym razem zjazd ulicą Białą i finałowy podjazd ulicą Sadową. Brzmi zachęcająco?

Warto wkrótce powtórzyć to rowerem. Może w czasie weekendowego wypadu do Mielnika na rywalizację w ramach „Kresowe SOLO”. Wyścig już od kilku dni jest dostępny także w Mielniku.

Rywalizacja będzie odbywać się na platformie ROUVY w dniu 24.05.2020r. o godz. 10:30.

Wymagane jest posiadanie konta w serwisie: https://my.rouvy.com/en/signup

 

Formularz rejestracyjny dla rywalizujących w ramach Kresowe Wirtualnie

 

Link do wyścigu na platformie Rouvy

 

Koniecznie dołącz wirtualnie z kamerką internetową przy użyciu: Google Meet:

meet.google.com/oow-aqqa-ibh

Nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników. zarejestrowanych w rywalizacji „Kresowe Wirtualnie”!

Wyścig Kresowe Wirtualnie #4 odbędzie się 7 czerwca o godz. 10:30.

Udział w zawodach na trenażerach z cyklu Wirtualne Kresowe jest bezpłatny. Będziemy jednak wdzięczni za dobrowolne cegiełki na ten cel, które zostaną przeznaczone na rozwój przedsięwzięcia i nagrody. Konto bankowe: PL26 1600 1462 1883 1061 6000 0001. Konto do wpłat w Euro i innych walutach: BE24 9670 1843 7238


Lista wspieranych trenażerów jest dość długa. Można dołączyć nawet ze starym trenażerem dokupując do roweru czujnik prędkości (Speed Sensor). Rouvy przelicza moc na podstawie charakterystyki obciążenia. Po prawej stronie są linki do artykułów np. dotyczących kalibracji trenażera „How do I Calibrate the Trainer?”
https://support.rouvy.com/s/topic/0TO1t000000by5WGAQ/trainer-sensors?language=en_US

Do pobrania są dwie aplikacje na komputer lub inne urządzenie. Rouvy AR jest z tzw. rozszerzoną rzeczywistością. Na treningach pojawią się wirtualni kompani. Posiadacze zwykłych trenażerów bez pomiaru mocy powinni wybrać apkę z działu ROUVY WORKOUTS https://rouvy.com/en/download

Dla nowych uczestników ROUVY oferuje 14 dniowe konto testowe. Potem trzeba wykupić abonament. Jest wiele opcji. Abonament Premium, w którym możemy założyć dwa dodatkowe konta np. dla członków rodziny, kosztuje w tej chwili na 6 miesięcy około 140zł, o ile wybierzemy płatność w czeskich koronach. Miesięcznie na jedną osobę koszt w takim przypadku wyniesie niecałe 8zł. Warto na takie sytuacje posiadać konto i kartę np. TransferWise, aby mieć najlepsze kursy wymiany. Rouvy jest platformą z czeskim rodowodem.

Bądźmy FAIR! Należy ustawić rzeczywistą wagę i wzrost oraz inne wymagane dla poszczególnych urządzeń parametry typu obwód koła.