ECOBI z Maratonami Kresowymi

W sezonie 2019 firma Ecobi będzie wspierać maratończyków kresowych. W bufetach znajdziecie znakomite bakalie takie jak: daktyle, morele, rodzynki Crimson, figi suszone, banana chips, czy orzechy arachidowe. Nie trzeba nikogo z zawodników przekonywać jak ważne jest uzupełnienie minerałów i witamin. Najlepiej to zrobić za pomocą zróżnicowanej diety złożonej z naturalnych, wysokiej jakości produktów. 

Historia firmy sięga lat 90-tych, kiedy to założyciel firmy Ecobi wpadł na pomysł handlu produktami sypkimi (przyprawami, bakaliami, mąkami, i innymi podobnymi produktami). W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie kupujących tego typu asortymentem powstała hurtownia przypraw i bakalii ECOBI. Jej klientami są firmy z branży gastronomicznej, hurtownie oraz sklepy ze zdrową żywnością.

Zakupy bezpośrednio od lokalnych rolników umożliwiają szczegółową kontrolę jakości oferowanych przez Ecobi produktów. Natomiast współpraca z zagranicznymi partnerami daje możliwość zaoferowania różnego rodzaju produktów z najodleglejszych zakątków świata. Wszystkie produkty posiadają niezbędne atesty, certyfikaty jakości oraz wymagane badania zgodne z prawodawstwem UE.

 

Na zakupy można wybrać się do firmowego sklepu w Sowlanach, ale najlepiej najpierw odwiedzić sklep internetowy sklep.ecobi.pl, aby przekonać się, że ceny są naprawdę BARDZO korzystne. Przy zamówieniu zaledwie za 150zł dostawa jest darmowa.