Cztery pory roku w Mielniku

Dziękujemy wszystkim Zawodnikom za start i piękną rywalizację w Mielniku! Prognozy pogody nie były zachęcające, więc można powiedzieć, że to twardziele pojawili się na starcie i dojechali do mety. Gratulacje dla najszybszych zawodników, ale szacunek i uznanie należą się wszystkim, proporcjonalne do czasu spędzonego na trasie… 🙂 Jednak nie zachęcamy w przyszłości do takiej formy fantazji, jaką popisała się zawodniczka, która dojechała godzinę po limicie czasu. Mierzmy zamiary na siły i stopień przygotowania.

Ogromne podziękowania dla wszystkich pracowników GOKSiR Mielnik, funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji, strażaków za pomoc w przeprowadzeniu wyścigu.

Nagrodą za wysiłek dla zawodników są absolutnie wyjątkowe zdjęcia z wyścigu. Fotografowie, tak jak zawodnicy, nie żałowali swojego cennego sprzętu w czasie śniegu i deszczu. Warto mieć pasję dla takich zdjęć, dla pięknych chwil i satysfakcji z ukończenia wyścigu. 🙂

Zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebooku. Najszybciej dotrą do Was powiadomienia o dodawanych galeriach zdjęć i filmach.

Marek Kulikowski „Pijący Mleko” – Mini „Pijący Mleko”

Dodaj komentarz