BORN dla maratończyków kresowych

Born to holenderska marka odżywek oraz kosmetyków dostępna na rynku od ponad 30 lat. Wieloletnia obecność w sporcie oraz współpraca z najlepszymi zawodnikami na świecie wielokrotnie przyczyniała się do wielkich sukcesów. Obecnie produktów Borna używają zawodnicy kolarskiego teamu Sunweb, a w Polsce drużyna CST 7R.

W Mielniku zawodnicy w pakietach startowych z numerami znajdą próbkę jednego z produktów, który idealnie sprawdzi się dla kolarzy górskich oraz maratończyków a mianowicie żelu pod prysznic Awake Shower. Daje on niezwykłe uczucie świeżości i jest idealny pod prysznic rano lub jako relaks po aktywnym wysiłku fizycznym czy treningu. Głównymi składnikami są mentol i eukaliptus. Zapach eukaliptusa pobudza, oczyszcza umysł i wzmacnia koncentrację, mentol działa chłodząco i kojąco. Żel zawiera również olejki eteryczne z rozmarynu, jałowca i olejku kajeputowego, które działają relaksacyjnie.

Dodatkowo dla najlepszych drużyn, podobnie jak to było w Tykocinie i Niemenczynie, przygotowaliśmy testowe zestawy batonów BiteSize Choco oraz Xtra Bar Caramel.

Bite Size Choco to nieduży baton węglowodanowy na bazie płatków owsianych, chrupek ryżowych i owoców w pysznej polewie czekoladowej. Baton dodaje energii, jest kompaktowy i smaczny. Zawiera zarówno węglowodany proste jak i złożone.

Na dłuższe jazdy sprawdzi się lepiej Xtra Caramel Bar. Ma on ziarnistą, łagodną strukturę, co sprawia, że baton jest łatwy do żucia i połykania. Dzięki wskaźnikowi glukoza/fruktoza 2:1, baton dostarcza użytkownikowi węglowodany do 90 g na godzinę, zamiast normalnie 60 g. Daje więcej energii i wytrzymałości podczas wysiłku fizycznego.

https://velo.pl/akcesoria/kosmetyki/born/awake-shower

https://velo.pl/akcesoria/odzywki/born/iso-pro-red-fruit

https://velo.pl/akcesoria/odzywki/born/bitesize-choco

https://velo.pl/akcesoria/odzywki/born/xtra-bar-caramel