Bony BLU na Maratony Kresowe

logo_blu_poglad_białe_duży_formatSieć Salonów Łazienek BLU od kilku lat aktywnie uczestniczy w organizacji i wspomaga Maratony Kresowe. Wzorem lat ubiegłych, także w tym roku, BLU sponsoruje nagrody dla najlepszych zawodniczek i zawodników kategorii Open na dystansie Maraton. Są to bony zakupowe do zrealizowania w każdym z 40-stu salonów BLU w całej Polsce. Pierwsze trzy zawodniczki, a także zawodnicy, otrzymują w ramach nagrody bony odpowiednio o wartości 300, 200 i 100 zł. W latach ubiegłych zawodnicy często stawający na podium, zbierali w bonach BLU całkiem pokaźną sumkę, pozwalającą na remont lub wykończenie swojej wymarzonej „łazienki na miarę”.

bony BLUWarto dodać, że w każdym salonie BLU klient otrzymuje profesjonalną obsługę, szeroki zakres usług dodatkowych, projekt łazienki gratis, bardzo duży wybór asortymentu i piękne ekspozycje łazienek, które pozwalają na wybór i ujrzenie oczami wyobraźni własnej, przyszłej łazienki. Sieć Salonów Łazienek BLU jest w tej chwili największą siecią salonów tej branży w Polsce i cały czas dynamicznie się rozwija. A białostocka firma Refleks, będąca właścicielem i prowadząca Salony BLU, nie tylko sponsoruje i wspomaga Maratony Kresowe, ale także wystawia własną drużynę – BLU Cersanit Team Refleks, która w tamtym roku wygrała klasyfikację drużynową Maratonów Kresowych. W tym sezonie także ma silny skład i zapowiada walkę o podium!

Zapraszamy więc do Michałowa i na wszystkie pozostałe Maratony Kresowe, a przy okazji do walki o bony BLU i ich kumulację. Remont i wykończenie „łazienki na miarę” gwarantowany!

Dodaj komentarz