Bliska ufunduje nagrody dla pań!

BliskaMiło nam poinformować, że Bliska ufunduje nagrody dla Pań w klasyfikacji generalnej! Bliska, to POLSKA GRUPA APTEK z wyłącznie z polskim kapitałem. Firma rozwija się dynamicznie od 1999r. Obecnie posiada już 32 własne apteki i planuje otwieranie dalszych. Apteki Bliska są rozlokowane są na terenie północnej Polski: Białystok, Olsztyn, Gdynia, Koszalin, Szczytno, Wielbark, Zaręby, Mrągowo, Kleosin, Wysokie Mazowieckie, Bielsk Podlaski, Sokołów Podlaski a także Warszawa, Sochaczew, Kalisz i Łódź.Kilka z nich posiada wieloletnią tradycję w zaopatrywaniu lokalnych mieszkańców w leki i materiały medyczne.

Bliska mówi o sobie: „wysoka jakość usług, a także niskie ceny to nasza domena. Właśnie z myślą o niskich cenach powstał projekt rozbudowy budowy sieci aptek. Indywidualne podejście do każdej apteki pozwoli nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie.”

DSC08231Bliska wychodzi także poza rynek farmaceutyczny. Skupia wokół siebie kilka podmiotów o zróżnicowanym profilu działalności np. drogeria, firma informatyczna czy agencja reklamowa.

Pasją firmy Bliska jest także sport a w szególności – rower 🙂 Koszulki Bliska Team widzimy bardzo często na Maratonach Kresowych. To jedna z czołowych drużyn, szczególnie w Półmaratonie. 

Dodaj komentarz