Siedemnaście mgnień wiosny do pierwszego startu ;-)

Do pierwszego startu w Białymstoku zostało już tylko nieco ponad dwa tygodnie. Przypominamy, że niższe wpisowe (Tabela „A”) obowiązuje tylko przy wcześniejszym zgłoszeniu i opłacie przelewem minimum pięć dni przed zawodami. Na nasze zawody można zgłosić się na trzy sposoby. Więcej informacji i formularze znajdziecie w zakładce REJESTRACJA. Warto zapoznać się także z REGULAMINEM.

Jak oszczędzić jeszcze bardziej?

Oczywiście wykupując pakiety wielostartowe.

Jeśli przelew opiszecie jako darowizna np. „darowizna na cele statutowe – organizacja wyścigu MK Białystok” lub  „darowizna na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej – organizacja wyścigów Maratony Kresowe”, to będziecie mogli skorzystać z ulgi podatkowej w rozliczeniu za 2017! Oczywiście darować można więcej niż tzw. opłata startowa… 🙂 W opisie przelewów piszcie tylko tyle co powyżej. Z ulgi podatkowej będzie mogła skorzystać osoba, która wysłała przelew. Dodatkowe informacje mogą się znaleźć w zgłoszeniu na wyścig.

Dodatkowo zawodnicy, którzy wykupią pakiet na WSZYSTKIE STARTY otrzymają DWA bony zakupowe po 50zł do dwóch różnych sklepów. Zaletą bonów jest to, że można wybrać to co jest potrzebne.

Po uwzględnieniu ulgi podatkowej i odliczeniu wartości dwóch bonów, jeden start w pakiecie wszystkich szesnastu wyścigów w Kellys Maratonie i Półmaratonie może kosztować tylko 22zł, zaś Author Mini Maratonie niecałe 11zł! Nawet jeśli zawodnik nie wystartuje we wszystkich wyścigach, to i tak jest to opłacalne. Poza tym wszyscy oszczędzamy w ten sposób czas, zarówno zawodnicy, jak i biuro zawodów.

W tym sezonie także będziemy nagradzać bonami zakupowymi o wartości 50zł.zawodników, którzy ukończą co najmniej osiem wyścigów.

Z innych nowości – na każdym wyścigu w Open będziemy nagradzać PIĘĆ najlepszych zawodniczek i zawodników. Dotyczy to Kellys Maratonu i Półmaratonu. W tym sezonie dołączają do nas nowi sponsorzy. O firmie Kellys już informowaliśmy, ale będą także jeszcze inne firmy z bardzo atrakcyjnymi produktami. Na zawodników, w tym do losowania, będzie czekało więcej ciekawych nagród, niż w poprzednim sezonie… 🙂

Dodaj komentarz