SANAS partnerem Maratonów Kresowych

Już od pierwszej tegorocznej edycji cyklu Maratonów Kresowych uczestnicy rywalizacji będą mieli możliwość sprawdzenia na bufetach wyścigów odżywek belgijskiego producenta – marki SANAS, która obecnie wchodzi na polski rynek za sprawą firmy Helman Sport. SANAS to belgijska firma farmaceutyczna z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji suplementów. SANAS od 2015 roku bardzo ściśle współpracuje z grupą zawodową Lotto-Soudal dostarczając odżywki jak i suplementy zarówno dla ekipy World Tourowej, U-23 oraz teamu kobiecego.

– Nie ukrywam, że bardzo się cieszę, że oferta mojej firmy rozszerzyła się o tak ciekawy produkt jak suplementy Sanas, który idealnie komponują się w strategię mojej firmy czyli produktów z najwyższej półki używanych przez grupy World Tourowe. Odżywki i suplementy Sanas to bardzo wysoka jakość w przystępnej cenie. Produkty SANAS dostępne w sprzedaży są dokładnie tymi, których używa Andre Greipel, Tomasz Marczyński czy Thomas de Gendt – powiedział Tomasz Helman z firmy Helman Sport.

Sanas to firma rodzinna, założona trzydzieści lat temu. – Byliśmy jedną z pierwszych belgijskich firm w tym sektorze. Obecnie firma Sanas mocno koncentruje się na sportach wytrzymałościowych, a nasza bardzo szeroka oferta pozwala idealnie wpasować się w potrzeby sportowców. Bez wątpienia bardzo cenimy sobie współpracę z ekipą Lotto-Soudal i dzięki własnemu procesowi produkcji, który całkowicie jest w naszych rękach jesteśmy w stanie być bardzo elastyczni co do wymagań tej grupy zawodowej – powiedział Arne Heyse z firmy SANAS.


Oprócz produktów z szerokiej oferty, nie jest tajemnicą iż SANAS wykonuje także suplementy pod wymagania nasze i naszych zawodników, którzy są bardzo zadowoleni z ich jakości. Arne Heyse przyjeżdża na nasze zgrupowania i uważnie słucha tego czego oczekują nasi zawodnicy. Cieszymy się, że mamy możliwość korzystania z odżywek rodzimego producenta, A każdy produkt jest przygotowany przez farmaceutów. SANAS cechuje naukowe podejście do zagadnienia suplementacji co zdecydowanie ułatwia nam pracę. Jednym z ulubionych odżywek zawodników jest białko SuperProtein95, które zawodnicy spożywają przed snem – powiedział lekarz ekipy Lotto-Soudal,
Servaas Bingé.

Produkty SANAS już pojawiają się na stronie dystrybutora www.helmansport.pl, a dla najszybszych zawodników Maratonów Kresowych przygotowane będą bony do realizacji w sklepie dystrybutora. Odżywki SANAS będzie można zakupić na stoisku MILSPORT.

www.sanas.be

www.helmansport.pl

Dodaj komentarz