Po Gołdapi

Dziękujemy za to, że byliście z nami w Gołdapi zarówno w czasie wyścigu, jak i na wspólnej zabawie w „Słonecznym Zakątku”!  To był bardzo udany wyścig, dzień i wieczór.  Mieliśmy wszystko co najlepsze: piękną rywalizacja, miejsce, krajobrazy i pogodę. Aura poraz kolejny okazała się dla nas niezwykle łaskawa.

Dziękujemy Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Gołdapi za wszechstronną pomoc, w tym niezwykle profesjonalnie zbudowaną przeprawę przez rzeczkę Gołdapę. Dzięki temu mogliśmy ograniczyć ilość asfaltu w końcówce. Bardzo wiele swojego czasu i zaangażowania w przygotowania maratonu poświęcił Pan Dyrektor Lech Kowalczyk.

Bardzo dziękujemy Pijalni Wód Mineralnych i Leczniczych za to, że mogliśmy gościć z naszym wyścigiem w tak wyjątkowym miejscu.

Dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu wyścigu: Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi, Nadleśnictwu Gołdap i Placówce Straży Granicznej w Gołdapi, a także strażakom OSP z Górnego.

Dziękujemy wszystkim sponsorom: Author,Dobre Sklepy Rowerowe, Garmin, Liv, Soul Kozak, Centrum Dietetyki StosowanejSklepy Rowerowe PeletonAkademia NaukiUnicell – właściciel marki PrimacolAugustowiankaMilsport Łukasz Milewski i innym.

Podziękowania dla zespołu Bagdad Cafe za świetny koncert, „Flash Zone” za piękny pokaz tańca z ogniem, Radiu Gołdap za dyskotekę pod gwiazdami.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli choćby najmniejszą cegiełkę do przeprowadzenia wyścigu w „Krainie Łowców Przygód”.

Jak zawsze nie zawiedli nasi znakomici fotografowie, a jeden obraz znaczy więcej niż tysiąc słów… 🙂

ps.

Do podsumowania całego sezonu jeszcze wrócimy…

Jarosław Ciołko cz.1 Rafał Szerakowski Marek Kulikowski
lz2
Jarosław Ciołko cz.2 Dariusz Wiśniewski – GSzR Leszek Żebrowski

Dodaj komentarz