HurtowniaZabawek.pl patronem wyścigów Mikro na kolejny sezon!

Mamy świetną informację dla najmłodszych zawodników Maratonów Kresowych. Patronat nad dystansem Mikro obejmie ponownie Hurtownia Zabawek BIAŁY. Dla dzieci będzie oznaczało to fajne nagrody i zachętę do aktywności rowerowej. 

Firma działa od ponad ćwierćwiecza. Zakupów można dokonywać wygodnie przez sklep internetowy hurtowniazabawek.pl, ale zwolennicy tradycyjnych zakupów, mogą po prostu pojechać do siedziby w Białymstoku. Na rogu Handlowej i Sejneńskiej znajdziecie największy w regionie sklep samoobsługowy w branży zabawkarskiej o powierzchni ponad 1000m2 z cenami naprawdę atrakcyjnymi. W ofercie jest ponad 10000 produktów!

Nazwa „hurtownia” nie oddaje w pełni profilu działalności firmy, gdyż klienci detaliczni są jak najbardziej mile widziani. Nie tylko firmy, szkoły, przedszkola , ale także stali klienci detaliczni, mogą uzyskać kartę stałego klienta i dostęp do systemu rabatowego. Bardzo fajną funkcją sklepu internetowego jest wyszukiwarka prezentów dla dzieci, w której możemy określić wiek i płeć dziecka oraz zakres cenowy.

 

Pełną ofertę i więcej informacji znajdziecie oczywiście na stronie internetowej: www.hurtowniazabawek.pl