Garmin na kolejny sezon z Maratonami Kresowymi

Garmin przez kolejny sezon będzie wspierać maratończyków kresowych. W minionym roku do najlepszych zawodników klasyfikacji generalnej Maratonu oraz w kategorii Open Półmaratonu trafiło ponad dwadzieścia różnych urządzeń. Otrzymaliśmy także kolejne dwa urządzenia z serii Oregon, które są ogromną pomocą przy przygotowywaniu tras i ich zabezpieczaniu w czasie wyścigów przez ratowników i pilotów.

Sprzęt firmy Garmin odznacza się wyjątkową jakością użytkową, wspartą obsługą serwisową na najwyższym poziomie. W przypadku problemów nie ma zbędnych pytań. Sprzęt jest zazwyczaj po prostu szybko wymieniany na nowy.

Na jesieni pojawił się w ofercie model Edge 1030. To najbardziej zaawansowane urządzenie GPS dla rowerzystów. Co nowego oferuje?

  • Kolorowy i dotykowy ekran o przekątnej 3,5″. W serii Edge 1000 były to 3″, ale wielkość obudowy zewnętrznej nie zmieniła się.
  • W pamięci wewnętrznej (16GB) zainstalowano rowerową mapę Europy Cycle Map. Jest także możliwość zainstalowania dodatkowej karty microSD. Odpowiedni slot jest pod wodoodporną klapką.
  • Funkcja TrendLine, która przy wyznaczaniu tras bierze pod uwagę najpopularniejsze odcinki dróg (algorytm bazuje na statystykach z serwisu Garmin Connect).
  • Możliwość przesyłania z poziomu licznika Garmin Edge 1030 zdefiniowanych wcześniej wiadomości do innych użytkowników.
  • Zaawansowana funkcja Strava Live Segments pozwala jeszcze sprawniej rywalizować z innymi

Więcej informacji i porównanie urządzeń Garmin dla rowerzystów:

https://explore.garmin.com/pl-PL/cycling/

 

Dodaj komentarz