Fabryka Misia ponownie na Maratonach Kresowych

Fabryka Misia rozpoczęła z nami sezon 9. i wspólnie z nami go zakończy.

Będzie kolorowo, radośnie i BARDZO energetycznie.

Fabrykę Misia powinno odwiedzić każde dziecko do 12 roku życia.

To wyjątkowe miejsce, które bawi i uczy jednocześnie.

Sprawdziliśmy osobiście. Sześcioro naszych wysłanników samodzielnie uszyło misie – dostosowane do ich temperamentów. Oto ich opinie:

Paulina lat 24 i Mateusz lat 3: „Bardzo nam się podobało. Matiś z czułością wypychał misia specjalnym wkładem. Doszył mu wybrane przez siebie oczka i nosek. Zszył futerko i nadał mu imię. Tworzenie misia pobudza wyobraźnię i kreatywność dziecka, rozwija sprawność manualną, uczy dziecko samodzielnego dokonywania wyborów oraz dostarcza dawkę niezapomnianych wrażeń 🙂 Satysfakcja z własnoręcznie zrobionego pluszaka – bezcenna. Nie jest to kolejny miś do kolekcji, tylko ten jedyny, bo zaprojektowany i zrobiony własnoręcznie. Planujemy wrócić do Fabryki Misia po Supraślu, z większą ekipą :-))). Już nie możemy się doczekać 🙂”. 

 

Nela lat 24 i Maciuś lat 4 „Najbardziej nam się podobały zjeżdżalnie. To świetna rozrywka dla każdego dziecka, bez względu na wiek :-). Warto zauważyć, że to również doskonały trening całego ciała. Wdrapując się na zjeżdżalnie dziecko pokonuje swoje lęki, walczy dzielnie z utrzymaniem równowagi. Zjeżdżalnia to także świetny trening planowania ruchu i ocena własnych możliwości oraz ryzyka. Przy zjeździe przydaje się też odpowiednia koordynacja i koncentracja uwagi.”

Krzysztof lat 32 i Piotruś lat 4: „Nam najbardziej się podobały automaty do gry. „Automaty” uczą kreatywnego myślenia skąd tu wyczarować drobne, gdy w kieszeni tylko stówa :-) Dobre Ciocie poratują w potrzebie 🙂 no i edukacyjnie to uc gospodarowania pieniędzmi i samej znajomości pieniędzy. Duże wrażenie zrobiły też na nas animatorki z Fabryki Misia… ale i tak, najpiękniejsza jest moja żona :-)”.

W najbliższą sobotę Fabryka Misia bawi się z nami. Mikromaratończycy ponownie otrzymają niespodzianki. Miś potwierdza swoją obecność w Supraślu.

 

Dodaj komentarz