Ankieta po sezonie 2020

Zapraszamy do udziału w naszej ankiecie posezonowej. Jak zwykle pytamy o najlepszy Waszym zdaniem wyścig sezonu. W przypadku trudności z wyborem tej jednej najbardziej ulubionej imprezy, można ich wybrać nawet kilka.

Chcemy też wybiec myślami do następnego sezonu. Oczywiście w obecnej sytuacji jest to dość trudne. Warto jednak trenować, budować formę i hartować organizm. Niezwykle ważne jest też to, że aktywność rowerowa pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia i pozytywnego myślenia. Sytuacja związana z wirusami ma charakter sezonowy. Z nastaniem wiosny i lata epidemie mijają lub zdecydowanie zmniejszają swój zasięg. W przypadku koronowirusa pojawiła się też nadzieja związana z możliwą dostępnością szczepionek.

Pierwszy raz w naszych ankietach pojawia się możliwość wpisania własnej opcji do wyboru. Pytania są niezależne. Pod każdym z nich trzeba nacisnąć “GŁOSUJ”, aby odpowiedź została zapisana w każdej ankiecie.

 

Jaki był najlepszy wyścig w sezonie 2020?
W ilu Maratonach Kresowych zamierzasz wystartować w sezonie 2021?
Czy wystartujesz w zawodach na trenażerach multimedialnych?
Czy wystartujesz w maratonie 12-godzinnym (indywidulanie lub w drużynie)?
W jakiej miejscowości chciałbyś wystartować z Maratonami Kresowymi w sezonie 2021
  • Wybierz swoją odpowiedź

Możesz dodać swoją odpowiedź lub wybrać już istniejącą - maksymalnie 3

 

UWAGA: Ankiety będą aktywne do końca listopada, aby wszyscy zdążyli. Można oddać tylko jeden głos. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Chodzi o ujęcie statystyczne Waszych opinii.

Swoje uwagi, spostrzeżenia i propozycje kierujcie na mail: biuro@maratonykresowe.pl  lub można kontaktować się z nami telefonicznie