60 godzin do startu :-)

Pewnie jesteście ciekawi wieści z trasy przed pierwszym, marcowym wyścigiem w historii Maratonów Kresowych. Warunki do jazdy są nadspodziewanie dobre. Wiosenne błoto zdążyło wyschnąć. W kilku miejscach pojazdy odcisnęły głębokie koleiny i trzeba tam szczególnie uważać. Na trasie jest trochę zamarzniętych kałuż.

Są miejsca na trasie bardzo urokliwe, w tym fajna tama bobrów 🙂 Szkoda, że zima walczyła do końca, ale wreszcie wiosna wygrywa. Będzie coraz cieplej. W niedzielę powinno być 10 stopni i słoneczna pogoda. Prognozę pogody znajdziecie na portalu twojapogoda.pl.  Niezdecydowanych kolarzy zachęcamy do działania i wentylacji płuc po zimie i smogach w pięknych okolicznościach przyrody.

Przypominamy, że w piątek w sklepie Peleton na ul. Ciołkowskiego 157 czynne będzie dodatkowe biuro zawodów. Można odebrać numery, sprawdzić chipy i zarejestrować się na zawody. Mamy dla Was plakaty z kalendarzem imprez. Dla zawodników, którzy przesłali zgłoszenia w wstępnej rejestracji oraz tych najszybszych w wyścigu do biura zawodów mamy dość unikalny gadżet.

Nie zapomnijcie, ze z soboty na niedzielę zmieniamy czas na letni, czyli przesuwamy wskazówki zegarów godzinę do przodu. Przypominamy, abyście nie zaspali na wyścig 🙂