Grupa Chorten i marka „Z Podlaskiej Spiżarni” partnerem Maratonów Kresowych

Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten zrzeszająca ponad 1300 punktów handlowych w 9 regionach, w tym blisko 350 na terenie województwa podlaskiego, została partnerem Maratonów Kresowych na cały 2018 rok.

Najlepsi zawodnicy na wszystkich etapach zostaną nagrodzeni łącznie setką koszy prezentowych z najnowszymi produktami „Z Podlaskiej Spiżarni”, czyli marką premium Grupy Chorten. Wśród nich są ekologiczne owocowe herbatki, płatki, różnego rodzaju kasze i mąki bio, suszone owoce i nasiona oraz puszczańskie miody – czyli wszystko to, co sprawi, że rowerzyści będą mieli dużo energii do kolejnych sportowych wyczynów. W koszach znajdzie się też seria Przypraw Kresowych Z Podlaskiej Spiżarni, co jest bezpośrednim nawiązaniem do Maratonów Kresowych. Zawodnicy będą mogli się też posilić i odpocząć podczas imprezy w specjalnym namiocie marki Z Podlaskiej Spiżarni.

 

Grupa Chorten to sklepy z polskim kapitałem. Założona w 2009 r. sieć posiada obecnie ponad 1300 placówek partnerskich oraz sklepy własne. Głównym obszarem działania są województwa podlaskie, lubelskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, świętokrzyskie.

Grupa Chorten powstała z inicjatywy właścicieli sklepów spożywczych mających wieloletnie doświadczenie w biznesie. W odróżnieniu od innych sieci, Grupa Chorten oferuje najlepsze warunki handlowe dla sklepów partnerskich. Otrzymują one profesjonalnie wykonaną wizualizację sklepu wraz z szyldami. Sklepy partnerskie posiadają decydujący głos, co do asortymentu pojawiającego się w gazetce promocyjnej oraz korzystają z prostego w obsłudze systemu informatycznego.