09-10.09.2017 – „Pogodne Suwałki” i Desant na Jesionową Górę

W niedzielę, 10 września w ramach Maratonów Kresowych będziemy się ścigać na szlakach Wigierskiego Parku Narodowego. Warto jednak przyjechać na Suwalszczyznę dzień wcześniej na  „Kolarski Desant na Jesionową Górę”.

„Na rozgrzewkę” przed niedzielnym Maratonem Kresowym „Pogodne Suwałki”,  zawodnicy Klubu MTB Suwałki oraz Suwalska Organizacja Turystyczna proponują sobotnie ściganie w Ośrodku WOSIR Szelment (10km od Suwałk). „Kolarski Desant na Jesionową Górę”, który odbędzie się w sobotę to okazja do zmierzenia się z 3-kilometrową techniczną i interwałową trasą o przewyższeniu sięgającym 150 metrów. Udział w wyścigu jest bezpłatny, najlepsi otrzymają bony zakupowe do Góry Rowerskiej, puchary, medale i inne nagrody rzeczowe.

Poza tym przy stoisku Suwalskiej Organizacji Turystycznej będzie się odbywał QUIZ z wiedzy o Suwalszczyźnie, w którym możecie wygrać vouchery na narty wodne, mini golf oraz do parku linowego w ośrodku WOSIR Szelment. Przed wyścigiem oraz po nim również czeka na Was wiele atrakcji, ponieważ właśnie w sobotę na miejscu zawodów odbywają się też Mistrzostwa Europy w Nartach Wodnych oraz Wyścigi samochodów terenowych OFF ROAD.

 

Regulamin „Kolarskiego Desantu na Jesionową Górę”

Rejestracja, mapki na stronie MTB Suwałki

Wyniki Wyścigu Desant na Jesionową Górę 2017

Dodaj komentarz