Wybierz numer na sezon 2019

Oczywiście nie musicie wybierać numerów na nadchodzący sezon już teraz. Jednak start z numerem, który uważamy za szczęśliwy lub z czymś się kojarzącym, może dać dodatkową przyjemność z wyścigu. Ponadto zamawiając numer przed sezonem możecie go spersonalizować np. swoim imieniem, pseudonimem, nazwą drużyny lub przesłaniem dla świata. 

Formularze do rezerwacji numerów zostaną włączone we wtorek  4 lutego o godz. 20:00 i będą aktywne przez tydzień.  Mamy nadzieję, że serwery Google dadzą radę… Jeśli nie, to prosimy o wyrozumiałość i spróbowanie później 🙂

Z możliwości wyboru zostaną wyłączone jedynie numery już zarezerwowane przez zawodników, którzy pragnęli zachować swoje numery z sezonu 2018. Wszystkie inne numery trafiają „na giełdę” Będzie możliwe wysyłanie wielu formularzy za członków rodziny lub drużyny. 

 

 

 

.

W nadchodzącym sezonie czeka nas mała rewolucja, jeśli chodzi o numery startowe i chipy. Kończymy z przyporządkowaniem 1:1. Najważniejszy będzie numer startowy. Do niego będzie mógł być przyporządkowany chip o dowolnym numerze seryjnym. Przed wydaniem numeru startowego każdy chip zostanie sprawdzony i „zmapowany” z numerem startowym. Dlatego przy odbiorze numeru startowego trzeba będzie okazać chip. Zmiana numeru nie będzie wiązała się z koniecznością zamiany chipu. Zatem będzie też możliwy wybór numerów startowych niezależnie od posiadanych chipów..

Warunkiem wydrukowania spersonalizowanych numerów startowych jest opłacenie numerów startowych w terminie do 20 lutego. Koszt samego numeru, dla zawodników posiadających chipy bez zmian – 10zł. Komplet numerów z chipem będzie kosztował – 40zł. Zorganizowane ekipy mogą rozliczyć się ze swoich “portfeli” drużynowych. Prosimy o przelewy na rachunek Maratonów Kresowych, w treści proszę podać numery startowe: np. Opłata za nr 1500”.

Fundacja „Maratony Kresowe”, mBank, 70 1140 2004 0000 3402 7478 4775

W tygodniach poprzedzającym pierwszy wyścig uruchomimy możliwość odbioru pakietów. Będzie także możliwość sprawdzenia chipów. Używamy chipów aktywnych, które zapewniają bardzo dużą dokładność odczytu, ale są wyposażone we własną baterię, która ma ograniczoną pojemność. Terminy i miejsca podamy po wydrukowaniu numerów.

ps

Rzeczywisty wygląd numeru na nowy sezon będzie trochę inny.