Dziękujemy za „Niedźwiedzi Pazur”!

Dziękujemy wszystkim za piękną rywalizację w Janowie! Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, który którzy dojechali do mety. To jeden z tych wyścigów, który dla początkujących maratończyków może być wyzwanie ze względu na wymagającą, interwałową trasę oraz odcinki wymagające wykorzystania techniki jazdy MTB.  Bardzo cieszymy się, że mogliśmy spotkać wielu przyjaciół z Lubelszczyzny i poznać wielu nowych. 

Bardzo dziękujemy Gminie Chełm, współorganizatorowi wyścigu, za działania pełne pasji. Może tego nie widać na pierwszy rzut oka, ale kilka kilometrów trasy zostało wykoszonych. Trasa w najważniejszych punktach była zabezpieczona przez OSP.

Jak co roku mieliśmy nietuzinkowe trofea. To zasługa Biura Promocji Gminy Chełm kierowanego przez Pana Ryszarda Mielniczuka. Szczególne słowa uznania dla Przemka Kargula, który z zużytych elementów rowerowych wyczarował prawdziwe cuda. Mamy nadzieję, że spodobały Wam się pamiątkowe bidony i będą służyć Wam na wielu trasach. Gratulujemy Panu Wójtowi Gminy Wiesławowi Kociubie pierwszego zwycięstwa i bardzo dziękujemy za wszystko. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się po raz kolejny.

Dziękujemy Wiesławowi Wójtowiczowi i drużynie AZART Peleton Chełm za przygotowanie trasy. Co roku dochodzą nowe odcinki i zmienia się konfiguracja trasy. Tegoroczny układ był chyba najlepszy z dotychczasowych. Największe trudności były w drugiej części trasy i zawsze atrakcyjny jest finisz na podjeździe.

Bardzo gorące podziękowania kierujemy także do Nadleśnictwa Chełm, Sklepu Rowerowego Peleton Chełm, firmy “DOM-MAK” – Makaron Domowy oraz AQUA EAST.

Na naszą wdzięczność zasługują wszyscy sponsorzy, a przede wszystkim: Salony Łazienek BLU, sklepy rowerowe Peleton, Garmin, marka Primacol, AJ’s Fenwicks, Grupa Chorten, SklepAgnex.pl, Dobre Sklepy Rowerowe, HurtowniaZabawek.pl i Augustowianka. Cykl Maratonów Kresowych uzyskał w tym sezonie wsparcie Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

GALERIE ZDJĘĆ I FILMY Z WYŚCIGU

Marek Kulikowski

Chelm.net.pl – Bartosz Kowalczyk