Wystartowaliśmy…

Dziękujemy, że rozpoczęliśmy wspólnie 13, sezon Maratonów Kresowych. Dla wielu jest to pechowa liczba, ale wierzymy że po trudnym początku, czeka nas wyjątkowy sezon. Inaugurujący wyścig w Wasilkowie przekładaliśmy  dwukrotnie. Na szczęście sprawdziło się, że do trzech razy sztuka… Mamy zaplanowany bardzo bogaty sezon. Czekają nas bardzo różne wyścigi w naszej podróży po Polsce Wschodniej. Chyba każdy znajdzie coś dla siebie, a najlepiej zmierzyć się ze wszystkimi naszymi trasami 🙂 Nic nie zdarza się dwa razy. W Wasilkowie startowaliśmy po raz ósmy, ale na trasie mieliśmy wiele nowych odcinków, które nadały temu wyścigowi w dużym stopniu nowe oblicze.

Dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Wasilkowie za współorganizację wyścigu. Wydarzenie uzyskało wsparcie: Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz Powiatu Białostockiego Głównymi sponsorami cyklu są: Sklepy Rowerowe Peleton, CST, Garmin, producent rowerów Author, Fenwicks oraz HurtowniaZabawek.pl. Dziękujemy Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Wasilkowie za goszczenie nas na stadionie oraz druhom z OSP z Wasilków za pomoc.  Specjalne podziękowania kierujemy do Dariusza Skowrońskiego, który niezmiennie od pierwszej edycji stara się nam pomóc we wszelki możliwy sposób. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli choćby najmniejszy wkład w organizację wydarzenia.

Przed nami fajny wyścig w Olecku. Później czeka nas niesamowity weekend na Lubelszczyźnie. Trasa powinna zapewnić pełnię doznań pod względem sportowym. Wyścigom będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje kulturalne w postaci koncertów. 

Po pierwszym wyścigu mamy kilka uwag natury organizacyjnej:

  • ekipy rozliczające się za pomocą portfela drużyny mogą przesyłać od kolejnego wyścigu zbiorcze zgłoszenie. W tym przypadku prosimy o dostarczenie papierowych oświadczeń. Linki do formularzy poniżej:

 

Formularz Zgłoszeniowy Dla Drużyn

Formularz rejestracyjny z oświadczeniami

  • prosimy o przesłanie do 10 czerwca zapotrzebowania na duplikaty numerów. Jeśli macie zdekompletowane lub uszkodzone numery, to przesyłajcie zamówienia na adres: rejestracja@maratonykresowe.pl. Przypominamy, że używamy numerów z sezonów 2019 i 2020. Starsze numery nie mogą być używane!

 

Maratony Kresowe odbywają się przy wsparciu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Marszałka Województwa Podlaskiego. Głównymi sponsorami cyklu są: Sklepy Rowerowe Peleton, CST, Garmin, producent rowerów Author, Fenwicks, Augustowianka oraz HurtowniaZabawek.pl.