03.09.2017 - SIEMIATYCZE Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Maratonie (XCM)

Zapraszamy do Siemiatycz na Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Maratonie MTB (XCM). Siemiatycze na trasie Maratonów Kresowych zadebiutowały dwa lata temu. W malowniczej scenerii zalewu i lasu miejskiego rozegrany został etap XCT, czyli jazdy na czas MTB. Tym razem ten odcinek będzie w końcówce dystansu, na deser.

Atrakcji nie zabraknie jednak już od początku wyścigu. Już po dwóch kilometrach będzie przejazd przez niewielką rzeczkę, a potem nowy, wymagający podjazd. Nowości na trasie będzie dużo więcej, gdyż trasa przejdzie dużą metamorfozę. W stosunku do ubiegłego roku będzie bardziej dynamiczna i bardziej urozmaicona. Będzie też kilka nowych podjazdów, w tym jeden poprowadzony po klasycznym bruku. Trasa Author Mini Maraton będzie w całości prowadziła przez las miejski.

Start i meta zostaną ulokowane bezpośrednio przy plaży miejskiej. Dzięki temu finisz będzie bardziej ciekawy i widowiskowy. Molo i znajdująca się przy plaży infrastruktura zapewnią większy komfort i dodatkowe atrakcje po wyścigu.

Więcej informacji wkrótce
——————–
Foto: Leszek Żebrowski

Translate »
LithuaniaRussiaEnglishPoland