Ankieta po sezonie

Jaki był Twój ulubiony Maraton Kresowy w sezonie 2017? Nie pytamy tylko o profil trasy, gdyż nie wszędzie teren oferuje duże przewyższenia.  Ciekawy wyścig może być także na płaskim terenie, w atrakcyjnych turystycznie miejscach, z piękną i dziewiczą przyrodą. Dwa wyścigi mamy poza granicami Polski, gdzie niezwykle ważne są spotkania wielokulturowe. Można wybrać wiele imprez.

Pytamy także o Wasze oczekiwania co do trudności i długości tras oraz o zamierzania na następny sezon. Oczywiście chodzi o ujęcie statystyczne. Pytania są niezależne. Trzeba pod każdym pytaniem nacisnąć „głosuj”, aby odpowiedź została zapisana w każdej ankiecie

Jaki był Twój ulubiony Maraton Kresowy w sezonie 2017?
W ilu Maratonach Kresowych wystartujesz w sezonie 2018?
Czy trasy Maratonów Kresowych 2017 były:
Długości tras Maratonów Kresowych powinny być:

 UWAGA: Komentarze mile widziane. Ankiety będą aktywne do końca listopada, aby wszyscy zdążyli. Swoje uwagi, spostrzeżenia i propozycje kierujcie na mail: biuro@maratonykresowe.pl

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Maciej napisał(a):

  Moim zdaniem dziwne jest liczenia punktów do klasyfikacji drużynowej, punkty powinny być brane z wyników OPEN KOBIETY I MĘŻCZYŹNI a nie oddzielnie.
  Druga sprawa to brak wyników Open K+M na stronie internetowej.

 2. Matwiejczyk napisał(a):

  Witam wszystkich serdecznie.
  Proponuję talony na posiłek wręczać zaraz po przekroczeniu mety.
  Pozdrawiam.

 3. grzeh napisał(a):

  Moja sugestia, ze względów bezpieczeństwa – zwiększyć ilość sektorów. W 4 sektorze startuje tłum i bywa niebezpiecznie, dobrze by go rozbić na jeszcze dwa. Przykładowo na Mazovia jest 11 sektorów ..

Translate »
LithuaniaRussiaEnglishPoland