Typy wyników
Rok: Miejsce: Płeć: Dystans: Kategoria:
Lp Nazwisko Imię Numer startowy Płeć Rok urodzenia Kraj Miasto Kategoria Drużyna Czas Punkty Prędkość średnia
1 Kalinowski Krystian 807 M 1993 Białystok Mężczyźni 25-34 lata 01:20:32
1000.000 26.82 km/h
2 Kuna Stanisław 2388 M 2004 Białystok Junior 17-18 lat Dabarti Team 01:20:41
998.214 26.77 km/h
3 Maj Kamil 1913 M 1978 Lublin Mężczyźni 40-44 lata 01:20:43
997.816 26.76 km/h
4 Sadowski Waldemar 1205 M 1980 Białystok Mężczyźni 40-44 lata 01:20:47
997.094 26.74 km/h
5 Lotkowski Radosław 66 M 1985 Augustów Mężczyźni 35-39 lat 01:20:49
996.573 26.73 km/h
6 Różalski Kamil 450 M 1986 Lublin Mężczyźni 35-39 lat 01:20:51
996.115 26.72 km/h
7 Dąbrowski Seweryn 89 M 1995 Białystok Mężczyźni 25-34 lata Dabarti Team 01:20:53
995.830 26.71 km/h
8 Bojarczak Michał 812 M 1974 Łapy Mężczyźni 45-54 lata 01:21:01
994.059 26.66 km/h
9 Bojarczak Dawid 95 M 2000 Łapy Mężczyźni 19-24 lata MILSPORT Team 01:21:34
987.426 26.48 km/h
10 Samborski Bartosz 142 M 1986 Białystok Mężczyźni 35-39 lat Dabarti Team 01:22:43
973.678 26.11 km/h
11 Markowski Kacper 2233 M 1999 Łopienie-Jeże Mężczyźni 19-24 lata MILSPORT Team 01:23:22
966.062 25.91 km/h
12 Kamiński Krystian 650 M 1985 Wasilków Mężczyźni 35-39 lat 01:23:28
965.034 25.88 km/h
13 Kowalik Marcin 1327 M 1990 Radzyń Podlaski Mężczyźni 25-34 lata 01:24:16
955.799 25.63 km/h
14 Piotrowski Paweł 9 M 1979 Białystok Mężczyźni 40-44 lata 01:24:17
955.548 25.63 km/h
15 Gromotowicz Dawid 1865 M 1999 Hajnówka Mężczyźni 19-24 lata 01:24:56
948.228 25.43 km/h
16 Witulski Grzegorz 978 M 1978 Kraków Mężczyźni 40-44 lata 01:25:23
943.225 25.30 km/h
17 Fiedorowicz Krzysztof 2373 M 1985 Bielsk Podlaski Mężczyźni 35-39 lat 01:25:34
941.180 25.24 km/h
18 Czerniakiewicz Mateusz 523 M 1989 Białystok Mężczyźni 25-34 lata 01:25:37
940.645 25.23 km/h
19 Mantiuk Andrzej 1006 M 1974 Karakule Mężczyźni 45-54 lata 01:25:38
940.478 25.22 km/h
20 Kościelny Paweł 36 M 1972 Warszawa Mężczyźni 45-54 lata 01:25:43
939.696 25.20 km/h
21 Jelski Dariusz 524 M 1970 Białystok Mężczyźni 45-54 lata WestRock Bike Team 01:25:49
938.524 25.17 km/h
22 Iłakowicz Jakub 26 M 2002 Międzyrzec Podlaski Mężczyźni 19-24 lata 01:26:14
934.049 25.05 km/h
23 Skutnik Oskar 505 M 2004 Czarna Białostocka Junior 17-18 lat Beko Team 01:26:15
933.792 25.04 km/h
24 Grzywaczewski Jakub 1966 M 2004 Włodawa Junior 17-18 lat GKK Peleton Okszów 01:26:22
932.505 25.01 km/h
25 Gardulski Adam 41 M 1983 Siemiatycze Mężczyźni 35-39 lat 01:26:30
931.201 24.97 km/h
26 Samojlik Hubert 1805 M 1990 Michałowo Mężczyźni 25-34 lata 01:26:38
929.696 24.93 km/h
27 Ferens Mariusz 1299 M 1972 Międzyrzec Podlaski Mężczyźni 45-54 lata 01:26:53
926.961 24.86 km/h
28 Iwaniuk Michał 403 M 2003 Księżyno Junior 17-18 lat 01:29:43
897.705 24.08 km/h
29 Słomiński Daniel 628 M 1990 Wasilków Mężczyźni 25-34 lata 01:29:53
896.124 24.03 km/h
30 Chłodowski Tomasz 2497 M 1985 Białystok Mężczyźni 35-39 lat Dabarti Team 01:29:54
895.829 24.03 km/h
31 Wróblewski Andrzej 648 M 1977 Białystok Mężczyźni 40-44 lata 01:30:02
894.569 23.99 km/h
32 Wójcik Marcin 395 M 1975 Lublin Mężczyźni 45-54 lata 01:30:54
885.991 23.76 km/h
33 Timczenko Artur 2427 M 1983 Augustów Mężczyźni 35-39 lat 01:30:55
885.963 23.76 km/h
34 Kosacki Karol 119 M 1995 Chełm Mężczyźni 25-34 lata GKK Peleton Okszów 01:31:05
884.265 23.71 km/h
35 Ozimko Michał 871 M 1981 Białystok Mężczyźni 40-44 lata 01:32:37
869.620 23.32 km/h
36 Puciłowski Mirosław 27 M 1962 Białystok Mężczyźni 55-64 lata NADAKTYWNI 01:33:28
861.760 23.11 km/h
37 Jabłoński Tomasz 2460 M 1987 Suraż Mężczyźni 25-34 lata 01:33:34
860.767 23.09 km/h
38 Stelmaszczyk Arkadiusz 2679 M 1976 Warszawa Mężczyźni 45-54 lata AK++D+ 01:33:38
860.223 23.07 km/h
39 Smuraga Dawid 555 M 1989 Michałowo Mężczyźni 25-34 lata 01:33:54
857.698 23.00 km/h
40 Burak Łukasz 2633 M 1981 Żmudż Mężczyźni 40-44 lata GKK Peleton Okszów 01:33:54
857.685 23.00 km/h
41 Chanucki Rafał 891 M 1988 Ostrów Mazowiecka Mężczyźni 25-34 lata Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka 01:34:10
855.277 22.94 km/h
42 Kozłowski Michał 392 M 1985 Białystok Mężczyźni 35-39 lat 01:34:18
854.121 22.91 km/h
43 Bazarewski Maciej 530 M 1985 Wasilków Mężczyźni 35-39 lat WestRock Bike Team 01:34:24
853.160 22.88 km/h
44 Stępniak Janusz 609 M 1964 Wasilków Mężczyźni 55-64 lata Dabarti Team 01:34:28
852.658 22.87 km/h
45 Tomkiel Wojciech 786 M 1973 Uhowo Mężczyźni 45-54 lata 01:34:28
852.655 22.87 km/h
46 Molski Artur 2670 M 1980 Michałowo Mężczyźni 40-44 lata 01:34:40
850.736 22.82 km/h
47 Packiewicz Paweł 696 M 1989 Białystok Mężczyźni 25-34 lata 01:34:46
849.878 22.79 km/h
48 Byczyk Mariusz 59 M 1968 Lublin Mężczyźni 45-54 lata Byczyk Team Lublin 01:35:02
847.474 22.73 km/h
49 Siłkowski Bartosz 2417 M 2001 Suwałki Mężczyźni 19-24 lata 01:35:05
847.003 22.72 km/h
50 Sopel Kamil 722 M 1997 Białystok Mężczyźni 19-24 lata 01:35:08
846.597 22.70 km/h
51 Luty Krzysztof 251 M 1979 Suchowola Mężczyźni 40-44 lata 01:35:26
843.959 22.63 km/h
52 Paska Ula 145 K 1994 Michałowo Kobiety 25-34 lata 01:35:27
1000.000 22.63 km/h
53 Iłendo Damian 12 M 1992 Białystok Mężczyźni 25-34 lata 01:35:28
843.633 22.63 km/h
54 Bury Michał 444 M 1975 Sokołów Podlaski Mężczyźni 45-54 lata KANCIAPA ON TOUR 01:35:31
843.157 22.61 km/h
55 Kondraciuk Kamil 2359 M 2002 Łapy Mężczyźni 19-24 lata 01:35:34
842.803 22.60 km/h
56 KOZIOŁKIEWICZ KACPER 355 M 1999 BIELSK PODLASKI Mężczyźni 19-24 lata 01:36:37
833.608 22.36 km/h
57 Paska Piotr 2215 M 1996 Michałowo Mężczyźni 25-34 lata 01:37:11
828.774 22.23 km/h
58 Gościński Marcin 1844 M 1984 Suwałki Mężczyźni 35-39 lat 01:37:20
827.521 22.19 km/h
59 Miękisz Marcin 181 M 1975 Białystok Mężczyźni 45-54 lata 01:37:32
825.818 22.15 km/h
60 Małysko Adrian 588 M 1989 Białystok Mężczyźni 25-34 lata 01:38:07
820.939 22.01 km/h
61 Grygorczuk Paweł 671 M 1987 Białystok Mężczyźni 25-34 lata 01:38:39
816.425 21.90 km/h
62 Bąkała Andrzej 674 M 1956 Suwałki Mężczyźni 65-69 lat 01:38:41
816.151 21.89 km/h
63 Jegorow Antoni 2463 M 2005 Michałowo Junior Młodszy 01:38:58
813.777 21.83 km/h
64 Świątkowski Artur 400 M 1979 Białystok Mężczyźni 40-44 lata 01:39:15
811.461 21.76 km/h
65 Kałęka Grzegorz 630 M 1972 Kleosin Mężczyźni 45-54 lata 01:39:20
810.874 21.74 km/h
66 Kłębokowska Karolina 782 K 1994 Białystok Kobiety 25-34 lata Pie3cki Team 01:39:55
955.341 21.62 km/h
67 Nowik Mariusz 1067 M 1989 Białystok Mężczyźni 25-34 lata 01:40:15
803.464 21.55 km/h
68 Karpiuk Jarosław 2293 M 1977 Siemiatycze Mężczyźni 40-44 lata 01:40:21
802.667 21.52 km/h
69 Szymański Bartłomiej 1142 M 1985 Białystok Mężczyźni 35-39 lat 01:40:33
800.952 21.48 km/h
70 Sidoruk Grzegorz 101 M 1976 Bielsk Podlaski Mężczyźni 45-54 lata 01:40:39
800.226 21.46 km/h
71 Salik Katarzyna 250 K 1979 Augustów Kobiety 35-44 lata AUGUSTÓW MTB TEAM 01:40:49
946.920 21.43 km/h
72 Żeszczyńska Izabela 873 K 1980 Warszawa (Bemowo) Kobiety 35-44 lata Dirty 40 01:41:21
941.818 21.31 km/h
73 Kryńska Edyta 98 K 1999 Białystok Kobiety 15-24 lata Dabarti Team 01:41:42
938.624 21.24 km/h
74 Krawczuk Jerzy 140 M 1977 Białystok Mężczyźni 40-44 lata 01:41:52
790.637 21.20 km/h
75 Dembiński Robert 164 M 1963 Suwałki Mężczyźni 55-64 lata 01:42:07
788.783 21.15 km/h
76 Stelmaszuk Marcin 2156 M 1987 Białystok Mężczyźni 25-34 lata 01:43:16
779.887 20.92 km/h
77 Marczuk Mariusz 2676 M 1976 Hajnówka Mężczyźni 45-54 lata 01:43:35
777.579 20.85 km/h
78 Ludynia Katarzyna 712 K 1986 Chełm Kobiety 35-44 lata GKK Peleton Okszów 01:43:45
920.128 20.82 km/h
79 Gołębiewska Małgorzata 512 K 1983 Białystok Kobiety 35-44 lata WestRock Bike Team 01:43:48
919.595 20.81 km/h
80 Szypulski Dariusz 1000 M 1980 Wasilków Mężczyźni 40-44 lata 01:44:12
772.923 20.73 km/h
81 Kłopotowski Kamil 2569 M 1979 Warszawa Mężczyźni 40-44 lata 01:44:23
771.634 20.69 km/h
82 Wysocki Kamil 2756 M 1979 Siemiatycze Mężczyźni 40-44 lata 01:44:29
770.925 20.67 km/h
83 Wyszołmirski Tomasz 1024 M 1987 Białystok Mężczyźni 25-34 lata Dabarti Team 01:45:11
765.725 20.54 km/h
84 Rosiński Karol 856 M 1988 Michałowo Mężczyźni 25-34 lata 01:45:24
764.192 20.49 km/h
85 Łukianiuk Marek 610 M 1974 Michałowo Mężczyźni 45-54 lata 01:45:34
763.012 20.46 km/h
86 Krawczuk Wojciech 237 M 1980 Białystok Mężczyźni 40-44 lata 01:45:39
762.397 20.44 km/h
87 Cieśluk Tomasz 1970 M 1970 Białystok Mężczyźni 45-54 lata 01:45:55
760.477 20.39 km/h
88 Olizarowicz Monika 857 K 1990 Białystok Kobiety 25-34 lata Dabarti Team 01:46:01
900.380 20.37 km/h
89 Stankiewicz Cezary 350 M 1972 Białystok Mężczyźni 45-54 lata 01:46:23
757.144 20.30 km/h
90 Drobnikowski Mariusz 2198 M 1978 Ostrołęka Mężczyźni 40-44 lata 01:46:43
754.741 20.24 km/h
91 Dobryniewski Karol 412 M 1979 Czarna Białostocka Mężczyźni 40-44 lata 01:46:58
753.024 20.19 km/h
92 Gołdas Marcin 1980 M 1980 Michałowo Mężczyźni 40-44 lata 01:47:05
752.116 20.17 km/h
93 Sochoń Mateusz 882 M 1984 Białystok Mężczyźni 35-39 lat 01:47:09
751.739 20.16 km/h
94 Rokita Marcin 878 M 1990 Mielnik Mężczyźni 25-34 lata 01:47:27
749.585 20.10 km/h
95 KOZŁOWSKI KAMIL 2363 M 1990 SIEMIATYCZE Mężczyźni 25-34 lata 01:48:04
745.356 19.99 km/h
96 Ciołko Jarosław 814 M 1970 Białystok Mężczyźni 45-54 lata 01:48:12
744.438 19.96 km/h
97 Kownacki Sebastian 2493 M 1987 Białystok Mężczyźni 25-34 lata 01:48:52
739.839 19.84 km/h
98 LEŻANKA MICHAŁ 890 M 2001 ŁAPY Mężczyźni 19-24 lata Dabarti Team 01:49:03
738.545 19.81 km/h
99 Klujewski Tomasz 919 M 1977 Terespol Mężczyźni 40-44 lata Sportgang Wysportowani Racing Team 01:49:25
736.151 19.74 km/h
100 Wasilewski Cezary 408 M 1968 Bielsk Podlaski Mężczyźni 45-54 lata 01:49:32
735.280 19.72 km/h
101 Hryszko Paulina 711 K 1999 Białystok Kobiety 15-24 lata Dabarti Team 01:49:34
871.223 19.71 km/h
102 Marcinkowski Maciej 614 M 1968 Mysiadło Mężczyźni 45-54 lata 01:49:50
733.355 19.67 km/h
103 Nestoruk Grzegorz 586 M 1982 Międzyrzec Podlaski Mężczyźni 35-39 lat 01:52:07
718.388 19.27 km/h
104 Pyzowski Mariusz 2229 M 1983 Siemiatycze Mężczyźni 35-39 lat 01:53:11
711.654 19.08 km/h
105 Błaszczak Katarzyna 118 K 1986 Chełm Kobiety 35-44 lata GKK Peleton Okszów 01:53:20
842.333 19.06 km/h
106 Urbański Grzegorz 866 M 1985 Strary brus Mężczyźni 35-39 lat 01:54:13
705.182 18.91 km/h
107 Szymańska Agata 138 K 1976 Kobiety 45+ lat GKK Peleton Okszów 01:54:23
834.510 18.88 km/h
108 Czokajło Maria 2667 K 1979 Sejny Kobiety 35-44 lata 01:55:17
827.989 18.74 km/h
109 Dąbrowski Jerzy 2051 M 1949 Chełm Mężczyźni 70+ lat Dom-Mak Dąbrowski Jerzy Wytwórnia Makaronu Domowego 01:55:20
698.322 18.73 km/h
110 Czapski Cezary 1111 M 1970 Biała Podlaska Mężczyźni 45-54 lata 01:55:31
697.276 18.70 km/h
111 Gaiński Rafał 1900 M 1981 Wasilków Mężczyźni 40-44 lata 01:55:37
696.634 18.68 km/h
112 Kalinowski Paweł 957 M 1982 Białystok Mężczyźni 35-39 lat Boaabi LTD 01:55:48
695.513 18.65 km/h
113 Kita Marian 128 M 1950 Chełm Mężczyźni 70+ lat GKK Peleton Okszów 01:56:09
693.419 18.60 km/h
114 Klin Dariusz 660 M 1947 Dąbrowa Białostocka Mężczyźni 70+ lat 01:56:56
688.837 18.47 km/h
115 Uchymiak Jarosław 1343 M 1970 Międzyrzec Podlaski Mężczyźni 45-54 lata 01:57:10
687.430 18.44 km/h
116 OJER ANDRZEJ 883 M 1975 BIAŁA PODLASKA Mężczyźni 45-54 lata 01:57:38
684.726 18.36 km/h
117 Kowalczyk Zbigniew 356 M 1969 Nowy Krępiec Mężczyźni 45-54 lata 01:57:55
683.024 18.32 km/h
118 Hyndza Mariusz 2483 M 1979 Mielnik Mężczyźni 40-44 lata 01:58:16
680.992 18.26 km/h
119 Kulenko Andrzej 174 M 1981 Białystok Mężczyźni 40-44 lata 01:59:20
674.915 18.10 km/h
120 Ciołko Piotr 556 M 1988 Białystok Mężczyźni 25-34 lata Équipe de fou 02:01:37
662.267 17.76 km/h
121 Olechno Robert 815 M 1961 Białystok Mężczyźni 55-64 lata 02:01:45
661.524 17.74 km/h
122 Stan Jarek 389 M 1966 Warszawa Mężczyźni 55-64 lata 02:01:46
661.424 17.74 km/h
123 Osadkowski Jarosław 1001 M 1968 Grajewo Mężczyźni 45-54 lata 02:04:32
646.786 17.34 km/h
124 Pawluk Marek 13 M 1969 Wasilków Mężczyźni 45-54 lata Équipe de fou 02:04:57
644.583 17.29 km/h
125 Krzeszowiak Aleksander 2047 M 1989 Warszawa Mężczyźni 25-34 lata 02:14:08
600.444 16.10 km/h
126 Rudzińska Aleksandra 2001 K 1989 Konstantynów Kobiety 25-34 lata 02:14:17
710.859 16.09 km/h
127 Pogorzały Emil 2437 M 1970 Bielsk Podlaski Mężczyźni 45-54 lata 02:17:18
586.634 15.73 km/h
128 Lipiński Eugeniusz 499 M 1954 Bielsk Podlaski Mężczyźni 65-69 lat 02:19:49
576.088 15.45 km/h
129 Wąż Artur 2455 M 1990 Białystok Mężczyźni 25-34 lata 02:23:00
563.220 15.10 km/h
130 Zieniewicz Andrzej 15 M 1951 Kleosin Mężczyźni 70+ lat 02:24:54
555.893 14.91 km/h
131 Łapuć Edmund 16 M 1948 Białystok Mężczyźni 70+ lat 02:27:21
546.645 14.66 km/h
132 Sokulski Leszek 828 M 1951 Milejczyce Mężczyźni 70+ lat 02:29:46
537.784 14.42 km/h
133 Niedźwiecki Sławomir 1960 M 1960 Bielsk Podlaski Mężczyźni 55-64 lata 02:33:12
525.721 14.10 km/h
134 Semeniuk Paweł 120 M 1985 Włodawa Mężczyźni 35-39 lat GKK Peleton Okszów DNF
0.000 0.00 km/h
135 Pacuk Andrzej 20 M 1968 Białystok Mężczyźni 45-54 lata Équipe de fou DNF
0.000 0.00 km/h
136 Mitrosz Robert 298 M 1975 Wasilków Mężczyźni 45-54 lata DNF
0.000 0.00 km/h
137 Suchowierski Maciej 702 M 1988 Zabłudów Mężczyźni 25-34 lata DNF
0.000 0.00 km/h
138 Rożko Michał 843 M 1992 Białystok Mężczyźni 25-34 lata BLU Team Refleks DNF
0.000 0.00 km/h
139 Łukasik Mikołaj 794 M 2002 Międzyrzec Podlaski Mężczyźni 19-24 lata DNF
0.000 0.00 km/h
140 Kupryciuk Michał 448 M 1985 Kleszczele Mężczyźni 35-39 lat BLU Team Refleks DNF
0.000 0.00 km/h
141 Jurowczyk Piotr 508 M 1970 Białystok Mężczyźni 45-54 lata WestRock Bike Team DNF
0.000 0.00 km/h
142 Jabłoński Wojciech 831 M 1983 Knyszyn Mężczyźni 35-39 lat DNF
0.000 0.00 km/h
143 Dobkowski Kazimierz 1896 M 1959 Zawady-Kolonia Mężczyźni 55-64 lata DNF
0.000 0.00 km/h
144 Boratyński Marcin 1985 M 1977 Białystok Mężczyźni 40-44 lata DNF
0.000 0.00 km/h
145 Kiljan Hubert 833 M 1980 Łajski Mężczyźni 40-44 lata Heron Wieliszew Team DNF
0.000 0.00 km/h
146 Citko Katarzyna 39 K 1980 Białystok Kobiety 35-44 lata DNF
0.000 0.00 km/h
147 Karnaszewski Adam 516 M 1985 Siedlce Mężczyźni 35-39 lat DNF
0.000 0.00 km/h
148 Borzym Rafał 311 M 1991 Siemiatycze Mężczyźni 25-34 lata DNF
0.000 0.00 km/h


Wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę zgłaszać WYŁĄCZNIE drogą mailową w ciągu 3 dni: wyniki@maratonykresowe.pl