Typy wyników
Rok: Miejsce: Płeć: Dystans: Kategoria:
Lp Nazwisko Imię Numer startowy Płeć Rok urodzenia Kraj Miasto Kategoria Drużyna Czas Punkty Prędkość średnia
1 Bojarczak Dawid 95 M 2000 Łapy Męźczyźni M1 00:58:15
1000.000 28.33 km/h
2 Samborski Bartosz 142 M 1986 Białystok Męźczyźni M2 00:58:17
999.609 28.31 km/h
3 Lotkowski Radosław 66 M 1985 Augustów Męźczyźni M3 AUGUSTÓW MTB TEAM 00:58:17
999.602 28.31 km/h
4 Chłodowski Tomasz 2497 M 1985 Białystok Męźczyźni M3 00:58:17
999.567 28.31 km/h
5 Bojarczak Michał 812 M 1974 Łapy Męźczyźni M4 00:58:17
999.527 28.31 km/h
6 Kierdelewicz Marcin 1206 M 1984 Białystok Męźczyźni M3 00:58:18
999.222 28.30 km/h
7 Kalinowski Krystian 807 M 1993 Białystok Męźczyźni M2 00:58:18
999.103 28.30 km/h
8 Kuna Stanisław 2388 M 2004 Białystok Junior Młodszy 00:58:18
999.102 28.30 km/h
9 Szeliga Mikołaj 2447 M 2005 Suwałki Junior Młodszy 00:58:19
999.073 28.29 km/h
10 Kościelny Paweł 36 M 1972 Warszawa Męźczyźni M4 00:58:42
992.285 28.11 km/h
11 Chmielewski Olaf 950 M 2004 Suwałki Junior Młodszy 00:58:43
992.249 28.10 km/h
12 Piotrowski Paweł 9 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 00:58:43
992.157 28.10 km/h
13 Dawidejt Paweł 802 M 1983 Augustów Męźczyźni M3 00:58:43
992.000 28.10 km/h
14 Sadowski Waldemar 1205 M 1980 Białystok Męźczyźni M3 00:58:45
991.697 28.09 km/h
15 Gościński Marcin 1844 M 1984 Suwałki Męźczyźni M3 00:58:53
989.207 28.02 km/h
16 Kamiński Krystian 650 M 1985 Wasilków Męźczyźni M3 00:58:58
988.062 27.98 km/h
17 Tasior Dariusz 2677 M 1973 Płociczno Męźczyźni M4 00:59:47
974.335 27.60 km/h
18 Grala Wiesław 68 M 1961 Mrągowo Męźczyźni M5 AUGUSTÓW MTB TEAM 01:00:10
968.304 27.42 km/h
19 Dobryniewski Jacek 740 M 1974 Leńce Męźczyźni M4 Magic team Digitronic Autogas 01:00:15
966.917 27.39 km/h
20 Jelski Dariusz 524 M 1970 Białystok Męźczyźni M4 WestRock Bike Team 01:00:18
966.220 27.36 km/h
21 Filipek Rafał 79 M 1983 Augustów Męźczyźni M3 AUGUSTÓW MTB TEAM 01:00:18
966.208 27.36 km/h
22 Moniuszko Marzena 715 K 1987 Białystok Kobiety K2 MILSPORT Team 01:01:00
1000.000 27.05 km/h
23 Bernacki Kacper 245 M 2004 Białystok Junior Młodszy 01:01:00
954.999 27.05 km/h
24 Kałaska Bartłomiej 2367 M 1986 Garwolin Męźczyźni M2 HERMANOS 01:01:01
954.833 27.04 km/h
25 Iwaszkiewicz Tomasz 549 M 1974 Białystok Męźczyźni M4 01:01:17
950.542 26.92 km/h
26 Kuchcik Filip 2506 M 2004 Warszawa Junior Młodszy Warszawski Klub Kolarski 01:01:55
940.933 26.65 km/h
27 Czerniakiewicz Mateusz 523 M 1989 Białystok Męźczyźni M2 01:01:56
940.704 26.64 km/h
28 Cieśluk Jakub 551 M 2003 Białystok Junior 01:01:56
940.625 26.64 km/h
29 Gąsiewski Krzysztof 2796 M 1983 Męźczyźni M3 01:02:07
937.874 26.56 km/h
30 Dąbrowski Seweryn 89 M 1995 Białystok Męźczyźni M2 01:02:08
937.664 26.56 km/h
31 Samojlik Hubert 1805 M 1990 Michałowo Męźczyźni M2 01:02:08
937.618 26.56 km/h
32 Ciełuszecki Mariusz 575 M 1983 Lewkowo Nowe Męźczyźni M3 01:02:10
937.062 26.54 km/h
33 Sochoń Wojciech 577 M 1972 Sochonie Męźczyźni M4 01:02:14
936.135 26.51 km/h
34 Molski Patryk 697 M 2003 Michałowo Junior 01:02:17
935.215 26.49 km/h
35 Wojtczuk Wojciech 547 M 1983 Węgorzewo Męźczyźni M3 EMTEBE Węgorzewo 01:02:41
929.299 26.32 km/h
36 Krysiewicz Eryk 548 M 2002 Giżycko Junior Szprycha Giżycko 01:02:42
929.138 26.32 km/h
37 Ferens Mariusz 1299 M 1972 Międzyrzec Podlaski Męźczyźni M4 01:02:43
928.982 26.31 km/h
38 Słomiński Daniel 628 M 1990 Wasilków Męźczyźni M2 01:02:43
928.918 26.31 km/h
39 Nasuto Jacek 587 M 1987 Białystok Męźczyźni M2 01:02:43
928.914 26.31 km/h
40 Radkiewicz Andrzej 104 M 1983 Augustów Męźczyźni M3 AUGUSTÓW MTB TEAM 01:02:43
928.787 26.31 km/h
41 Gardulski Adam 41 M 1983 Siemiatycze Męźczyźni M3 01:02:45
928.437 26.29 km/h
42 Macegoniuk Mariusz 33 M 1978 Białystok Męźczyźni M3 Mariusz33 Macegoniuk 01:02:46
928.212 26.29 km/h
43 Swajda Adam 924 M 1980 Siemiatycze Męźczyźni M3 01:02:47
927.894 26.28 km/h
44 ZALEWSKI WIESŁAW 538 M 1963 MRĄGOWO Męźczyźni M5 Mlekpol Team 01:02:53
926.317 26.24 km/h
45 Gromotowicz Dawid 1865 M 1999 Hajnówka Męźczyźni M1 01:03:11
921.992 26.11 km/h
46 Tupalski Tomasz 2754 M 1980 Białystok Męźczyźni M3 Browar Waszczukowe 01:03:30
917.308 25.98 km/h
47 Timczenko Artur 2427 M 1983 Augustów Męźczyźni M3 AUGUSTÓW MTB TEAM 01:04:14
907.002 25.69 km/h
48 Jabłoński Tomasz 2460 M 1987 Suraż Męźczyźni M2 01:04:14
906.998 25.69 km/h
49 Molski Artur 2670 M 1980 Michałowo Męźczyźni M3 01:04:14
906.981 25.69 km/h
50 WINCZA ANTONI 86 M 1963 SUWAŁKI Męźczyźni M5 01:04:16
906.553 25.67 km/h
51 Iwaniuk Michał 403 M 2003 Księżyno Junior 01:04:16
906.511 25.67 km/h
52 Wróblewski Andrzej 648 M 1977 Białystok Męźczyźni M3 01:04:16
906.381 25.67 km/h
53 Chmielewski Jan 90 M 1974 Suwałki Męźczyźni M4 01:04:44
900.016 25.49 km/h
54 Smuraga Dawid 555 M 1989 Michałowo Męźczyźni M2 01:04:51
898.427 25.44 km/h
55 KAŁASKA JAKUB 2340 M 1975 GAWROLIN Męźczyźni M4 HERMANOS 01:04:52
898.187 25.44 km/h
56 Wojno Hubert 186 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 01:04:52
898.067 25.44 km/h
57 Sopel Kamil 722 M 1997 Białystok Męźczyźni M1 01:04:52
897.976 25.44 km/h
58 Fiedorczuk Karol 1204 M 1983 Białystok Męźczyźni M3 01:04:53
897.833 25.43 km/h
59 Piszczatowski Jakub 534 M 1996 Knyszyn Męźczyźni M1 01:04:54
897.514 25.42 km/h
60 Bełdyga Bartosz 569 M 1983 Suwałki Męźczyźni M3 Suwałki NanuQ Team 01:05:43
886.412 25.11 km/h
61 Garczarczyk Tomasz 2768 M 1991 Suwałki Męźczyźni M2 01:05:52
884.433 25.05 km/h
62 Burba Michał 1234 M 1986 Suwałki Męźczyźni M2 01:05:53
884.330 25.04 km/h
63 Szymański Bartłomiej 1142 M 1985 Białystok Męźczyźni M3 01:05:53
884.264 25.04 km/h
64 Iłendo Damian 12 M 1992 Białystok Męźczyźni M2 01:05:56
883.639 25.03 km/h
65 Siłkowski Bartosz 2417 M 2001 Suwałki Męźczyźni M1 01:05:57
883.242 25.02 km/h
66 Luty Krzysztof 251 M 1979 Suchowola Męźczyźni M3 01:06:00
882.739 25.00 km/h
67 Torebko Sebastian 2413 M 1999 Olecko Męźczyźni M1 MTB Olecko 01:06:00
882.733 25.00 km/h
68 Greś Łukasz 733 M 1979 Michałowo Męźczyźni M3 01:06:09
880.597 24.94 km/h
69 Zalewski Karol 367 M 1986 Czarna Wieś Kościelna Męźczyźni M2 01:06:17
878.902 24.89 km/h
70 Woźniewski Jarosław 197 M 1958 Białystok Męźczyźni M5 MISTRAL Grodno SA Radio Białystok 01:06:44
872.871 24.73 km/h
71 Jeromin Jakub 969 M 2000 Słupie Męźczyźni M1 01:06:45
872.713 24.72 km/h
72 Kulikowski Jacek 545 M 1981 Kobylin-Kruszewo Męźczyźni M3 01:07:23
864.458 24.49 km/h
73 Rożko Adam 468 M 1967 Białystok Męźczyźni M4 BLU Team Refleks 01:07:40
861.030 24.38 km/h
74 Bazarewski Maciej 530 M 1985 Wasilków Męźczyźni M3 WestRock Bike Team 01:07:42
860.398 24.37 km/h
75 Mitrosz Robert 298 M 1975 Wasilków Męźczyźni M4 01:07:46
859.682 24.35 km/h
76 Gołdas Marcin 1980 M 1980 Michałowo Męźczyźni M3 01:07:56
857.447 24.29 km/h
77 Wojno Tomasz 572 M 1980 Białystok Męźczyźni M3 01:07:58
857.212 24.28 km/h
78 Salik Maciej 1951 M 1978 Augustów Męźczyźni M3 AUGUSTÓW MTB TEAM 01:07:58
857.032 24.28 km/h
79 Kowalczuk Piotr 85 M 1987 Białystok Męźczyźni M2 01:08:02
856.373 24.25 km/h
80 Bury Michał 444 M 1975 Sokołów Podlaski Męźczyźni M4 KANCIAPA ON TOUR 01:08:02
856.235 24.25 km/h
81 Szeliga Piotr 439 M 1981 Suwałki Męźczyźni M3 01:08:07
855.330 24.22 km/h
82 Kryńska Edyta 98 K 1999 Białystok Kobiety K1 01:08:10
894.660 24.21 km/h
83 Kowalczuk Wojciech 2459 M 1975 Białystok Męźczyźni M4 01:08:14
853.774 24.18 km/h
84 Świątkowski Artur 400 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 01:08:14
853.677 24.18 km/h
85 Paska Piotr 2215 M 1996 Michałowo Męźczyźni M1 01:08:17
853.086 24.16 km/h
86 Boratyński Marcin 1985 M 1977 Białystok Męźczyźni M3 01:08:22
852.170 24.13 km/h
87 Wojciechowski Adam 933 M 1974 Chełm Męźczyźni M4 01:08:24
851.673 24.12 km/h
88 Greś Józef 1962 M 1962 Michałowo Męźczyźni M5 01:08:28
850.907 24.10 km/h
89 Małysko Adrian 588 M 1989 Białystok Męźczyźni M2 01:09:06
843.008 23.88 km/h
90 Krawczuk Jerzy 140 M 1977 Białystok Męźczyźni M3 01:09:06
842.969 23.88 km/h
91 Nowik Mariusz 1067 M 1989 Białystok Męźczyźni M2 01:09:07
842.817 23.87 km/h
92 Cieśluk Tomasz 1970 M 1970 Białystok Męźczyźni M4 01:09:07
842.786 23.87 km/h
93 Kałęka Grzegorz 630 M 1972 Kleosin Męźczyźni M4 01:09:08
842.760 23.87 km/h
94 Suchowierski Maciej 702 M 1988 Zabłudów Męźczyźni M2 01:09:09
842.394 23.86 km/h
95 Bąkała Andrzej 674 M 1956 Suwałki Męźczyźni M5 01:09:10
842.183 23.86 km/h
96 Rosiński Karol 1802 M 1988 Michałowo Męźczyźni M2 01:09:12
841.758 23.84 km/h
97 Szypulski Dariusz 1000 M 1980 Wasilków Męźczyźni M3 01:09:28
838.532 23.75 km/h
98 Salik Katarzyna 250 K 1979 Augustów Kobiety K3 AUGUSTÓW MTB TEAM 01:09:35
876.565 23.71 km/h
99 Oniszczuk Piotr 1918 M 1971 Studzianki Męźczyźni M4 Studzianki 01:09:35
837.129 23.71 km/h
100 Sochoń Mateusz 683 M 1984 Białystok Męźczyźni M3 01:09:37
836.895 23.70 km/h
101 Wittlieb Iwona 2439 K 1976 Ełk Kobiety K3 01:09:56
872.156 23.59 km/h
102 Garda Jarosław 2147 M 1988 Chełm Męźczyźni M2 01:10:13
829.587 23.50 km/h
103 Jegorow Antoni 2463 M 2005 Michałowo Junior Młodszy 01:10:27
827.004 23.42 km/h
104 Łukianiuk Marek 610 M 1974 Michałowo Męźczyźni M4 01:10:28
826.815 23.42 km/h
105 Paska Ula 145 K 1994 Michałowo Kobiety K2 01:10:33
864.558 23.39 km/h
106 Sokołowski Krzysztof 63 M 1966 Augustów Męźczyźni M4 AUGUSTÓW MTB TEAM 01:10:41
824.179 23.34 km/h
107 Wiśniewski Adam 64 M 1972 Augustów Męźczyźni M4 AUGUSTÓW MTB TEAM 01:10:41
824.173 23.34 km/h
108 Mierzejewski Andrzej 2749 M 1968 Ełk Męźczyźni M4 01:10:52
822.087 23.28 km/h
109 Szuhalski Krzysztof 2390 M 1978 Białystok Męźczyźni M3 01:12:18
805.750 22.82 km/h
110 Kondraciuk Kamil 2359 M 2002 Łapy Junior 01:12:19
805.654 22.82 km/h
111 Grela Wiesław 188 M 1952 Ełk Męźczyźni M6 01:12:22
805.028 22.80 km/h
112 Krawczuk Wojciech 237 M 1980 Białystok Męźczyźni M3 01:12:25
804.502 22.78 km/h
113 Dembiński Robert 164 M 1963 Suwałki Męźczyźni M5 01:12:26
804.339 22.78 km/h
114 Torebko Barbara 2518 K 1980 Olecko Kobiety K3 MTB Olecko 01:12:28
841.753 22.77 km/h
115 Samborski Andrzej 53 M 1964 Białystok Męźczyźni M5 01:12:47
800.365 22.67 km/h
116 Płoński Maciej 391 M 1981 Białystok Męźczyźni M3 Wszyscy piją 01:13:09
796.339 22.56 km/h
117 Stankiewicz Cezary 350 M 1972 Białystok Męźczyźni M4 01:13:17
794.968 22.52 km/h
118 Iwaniuk Ireneusz 2789 M 1988 Bielsk Podlaski Męźczyźni M2 01:13:22
793.986 22.49 km/h
119 Jermak Monika 363 K 1988 Białystok Kobiety K2 Magic team Digitronic Autogas 01:13:32
829.408 22.44 km/h
120 Bruszewski Piotr 385 M 1990 Białystok Męźczyźni M2 01:13:34
791.903 22.43 km/h
121 Rafałko Wojciech 2464 M 1977 Augustów Męźczyźni M3 01:13:49
789.145 22.35 km/h
122 Szamreta Marcin 618 M 1986 Bialystok Męźczyźni M2 01:13:57
787.778 22.31 km/h
123 Wyszołmirski Tomasz 2328 M 1987 Białystok Męźczyźni M2 01:14:11
785.298 22.24 km/h
124 Dobryniewski Karol 412 M 1979 Czarna Białostocka Męźczyźni M3 01:14:11
785.247 22.24 km/h
125 Sakowicz Robert 2781 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 01:14:14
784.850 22.23 km/h
126 Marczuk Mariusz 2676 M 1976 Hajnówka Męźczyźni M3 01:14:15
784.553 22.22 km/h
127 Rogucki Andrzej 540 M 1985 Suwałki Męźczyźni M3 01:14:22
783.348 22.19 km/h
128 Rowińska Zofia 105 K 2005 Szczebra Kobiety K1 01:14:23
819.987 22.18 km/h
129 Olizarowicz Monika 2533 K 1990 Białystok Kobiety K2 01:14:55
814.187 22.02 km/h
130 Chłodowska Marta 2498 K 1985 Białystok Kobiety K3 01:14:55
814.182 22.02 km/h
131 Olechno Robert 584 M 1961 Białystok Męźczyźni M5 01:15:00
776.674 22.00 km/h
132 Tomaszewski Piotr 73 M 1983 Zabłudów Męźczyźni M3 01:15:31
771.371 21.85 km/h
133 Kulikowska Jolanta 502 K 1975 Ignatki Kobiety K4 WestRock Bike Team 01:15:40
806.026 21.81 km/h
134 Iwaniuk Marek 401 M 1971 Księżyno Męźczyźni M4 01:16:00
766.501 21.71 km/h
135 Czokajło Maria 2667 K 1979 Sejny Kobiety K3 01:16:08
801.201 21.67 km/h
136 Kupryciuk Michał 448 M 1985 Kleszczele Męźczyźni M3 BLU Team Refleks 01:16:14
764.129 21.64 km/h
137 Leoniuk Mateusz 677 M 1999 Białystok Męźczyźni M1 01:16:21
763.054 21.61 km/h
138 Owłasiuk Piotrek 2794 M 1981 Białystok Męźczyźni M3 01:16:26
762.179 21.59 km/h
139 Bukrejewski Dariusz 542 M 1967 Augustów Męźczyźni M4 01:17:02
756.299 21.42 km/h
140 Gąsiewska Iwona 2788 K 1983 Ełk Kobiety K3 01:17:08
790.791 21.39 km/h
141 Szlachta Maria 2474 K 1987 Sławków Kobiety K2 01:17:08
790.762 21.39 km/h
142 Szczesny Michał 2767 M 1992 Augustów Męźczyźni M2 01:17:20
753.357 21.34 km/h
143 Huszcza Andrzej 19 M 1974 Czuprynowo Męźczyźni M4 01:17:37
750.536 21.26 km/h
144 Szarkiewicz Mariusz 62 M 1962 Augustów Męźczyźni M5 AUGUSTÓW MTB TEAM 01:17:58
747.127 21.16 km/h
145 Kobes Szymon 2387 M 2005 Kolno Junior Młodszy 01:18:12
744.983 21.10 km/h
146 Strojanowski Paweł 2262 M 1985 Kielce Męźczyźni M3 01:18:16
744.327 21.08 km/h
147 Szymańska Agata 138 K 1976 Kobiety K3 01:18:19
778.755 21.07 km/h
148 Kulenko Andrzej 174 M 1981 Białystok Męźczyźni M3 01:18:20
743.756 21.06 km/h
149 Klin Dariusz 660 M 1947 Dąbrowa Białostocka Męźczyźni M7 01:18:20
743.706 21.06 km/h
150 Greś Rafał 1801 M 1988 Michałowo Męźczyźni M2 01:19:46
730.415 20.69 km/h
151 Wasilewski Cezary 408 M 1968 Bielsk Podlaski Męźczyźni M4 01:19:59
728.319 20.63 km/h
152 Hryszko Paulina 2352 K 1999 Białystok Kobiety K1 01:20:00
762.368 20.62 km/h
153 Kita Marian 128 M 1950 Chełm Męźczyźni M7 01:20:01
728.018 20.62 km/h
154 Walendzewicz Małgorzata 1268 K 1967 Suwałki Kobiety K4 01:20:06
761.497 20.60 km/h
155 Olędzki Grzegorz 2762 M 1980 Białystok Męźczyźni M3 01:20:46
721.271 20.43 km/h
156 Wilczyński Krzysztof 344 M 1968 Dąbrowa Białostocka Męźczyźni M4 01:21:27
715.213 20.26 km/h
157 Stefanski Rafał 2269 M 1973 Bakałarzewo Męźczyźni M4 01:21:39
713.466 20.21 km/h
158 Supranavicius Vidas 576 M 1969 Vilnius Męźczyźni M4 01:22:24
707.011 20.02 km/h
159 Orłowska Urszula 2791 K 1987 Ełk Kobiety K2 1WSzKzP SPZOZ- Filia Ełk 01:23:03
734.378 19.87 km/h
160 Mulewski Karol 2790 M 1975 Ełk Męźczyźni M4 1WSzKzP SPZOZ- Filia Ełk 01:23:04
701.325 19.86 km/h
161 Lipiński Eugeniusz 499 M 1954 Bielsk Podlaski Męźczyźni M6 01:23:10
700.548 19.84 km/h
162 Jóźwiak Rafał 2784 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 01:23:14
699.977 19.82 km/h
163 Musiał Daniel 539 M 1987 Białystok Męźczyźni M2 01:23:22
698.770 19.79 km/h
164 Wojno Krzysztof 2787 M 1982 Białystok Męźczyźni M3 01:26:00
677.420 19.19 km/h
165 Piotrowski Przemysław 215 M 1986 Białystok Męźczyźni M2 01:26:51
670.785 19.00 km/h
166 Zieniewicz Andrzej 15 M 1951 Kleosin Męźczyźni M6 01:26:57
670.075 18.98 km/h
167 Dziawer Katarzyna 2778 K 1994 Suwałki Kobiety K2 01:27:57
693.489 18.76 km/h
168 Błaszczuk Robert 2786 M 1985 Białystok Męźczyźni M3 01:30:18
645.122 18.27 km/h
169 Koper Jarosław 2746 M 1981 Białystok Męźczyźni M3 01:30:19
645.095 18.27 km/h
170 Radej Ilona 981 K 1985 Kobiety K3 01:34:23
646.298 17.48 km/h
171 Szarkiewicz Bożena 368 K 1962 Augustów Kobiety K4 MTB Augustów 01:35:14
640.474 17.33 km/h
172 Mackiewicz Krzysztof 724 M 1957 Wasilków Męźczyźni M5 01:37:58
594.695 16.84 km/h
173 Skowroński Dariusz 218 M 1959 Wasilków Męźczyźni M5 01:37:58
594.690 16.84 km/h
174 Tułazińska Karolina 541 K 2004 Augustów Kobiety K1 UKS HUBAL Białystok 01:39:38
612.242 16.56 km/h
175 Tułaziński Dariusz 543 M 1976 Augustów Męźczyźni M3 TułaMałaMocna 01:39:38
584.768 16.56 km/h
176 Banaś Łukasz 962 M 1982 Augustów Męźczyźni M3 01:40:06
582.019 16.48 km/h
177 Dzikowski Maciej 2777 M 1980 Augustów Męźczyźni M3 Klubowa 01:52:23
518.381 14.68 km/h
178 Gąsiewski Krzysztof 2776 M 1956 Augustów Męźczyźni M5 01:52:23
518.376 14.68 km/h
179 Szałaj Jacek 2002 M 1983 Białystok Męźczyźni M3 DNF
0.000 0.00 km/h
180 Kuna Marek 2300 M 1976 Białystok Męźczyźni M3 DNF
0.000 0.00 km/h
181 Kamiński Stanisław 658 M 1962 Płociczno Męźczyźni M5 DNF
0.000 0.00 km/h
182 Packiewicz Paweł 696 M 1989 Białystok Męźczyźni M2 DNF
0.000 0.00 km/h
183 Łapuć Edmund 16 M 1948 Białystok Męźczyźni M7 DNF
0.000 0.00 km/h
184 Tomkiel Wojciech 786 M 1973 Uhowo Męźczyźni M4 DNF
0.000 0.00 km/h
185 Zimnoch Marcin 2612 M 1997 Białystok Męźczyźni M1 DNF
0.000 0.00 km/h
186 Kordala Marzena 2525 K 1988 Białystok Kobiety K2 DNF
0.000 0.00 km/h
187 Dąbrowski Jerzy 2051 M 1949 Chełm Męźczyźni M7 Dom-Mak Dąbrowski Jerzy Wytwórnia Makaronu Domowego DNF
0.000 0.00 km/h
188 Gościło Urszula 556 K 1982 Augustów Kobiety K3 DNF
0.000 0.00 km/h
189 Banaszewski Józef 2488 M 1948 Białystok Męźczyźni M7 MILSPORT Team DNF
0.000 0.00 km/h
190 Bogdan Mariusz 554 M 1985 Gajowniki Męźczyźni M3 DNF
0.000 0.00 km/h
191 Wittelieb Robert 1433 M 1973 Ełk Męźczyźni M4 DNF
0.000 0.00 km/h
192 Zawadzki Przemek 2785 M 1995 Białystok Męźczyźni M2 Britenet DNF
0.000 0.00 km/h
193 Łobasiuk Iwona 2487 K 1973 Suwałki Kobiety K4 Fundacja Kierunek Ultra DNF
0.000 0.00 km/h
194 Maciejewski Piotr 2799 M 1974 Węgorzewo Męźczyźni M4 EMTEBE Węgorzewo DNF
0.000 0.00 km/h
195 Sołtys Marcin 2752 M 1977 Augustów Męźczyźni M3 Team Augustów DNF
0.000 0.00 km/h
196 Miękisz Marcin 181 M 1975 Białystok Męźczyźni M4 DNF
0.000 0.00 km/h
197 Stępniak Janusz 2666 M 1964 Wasilków Męźczyźni M5 DNF
0.000 0.00 km/h
198 Pietrzycki Tomasz 1863 M 1978 Białystok Męźczyźni M3 DNF
0.000 0.00 km/h
199 Pilic Piotr 2775 M 1987 Białystok Męźczyźni M2 DNF
0.000 0.00 km/h


Wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę zgłaszać WYŁĄCZNIE drogą mailową w ciągu 3 dni: wyniki@maratonykresowe.pl