Mielnik

Forum Maratonów Kresowych - sezon 2012

Re: Mielnik

Postprzez muczyn.rafal » 30 Wrz 2012, 21:34

Dzięki wszystkim którzy pracowali przy organizacji maratonów. Wciągnołem się w to na dobre. Do zobaczenie.
muczyn.rafal

Postprzez as70 » 01 Paź 2012, 19:53

Zdjęcia z Mielnika:

http://cc.notes.pl/kresowe02

pozdrawiam,
Artur K.
as70

Postprzez swed001 » 01 Paź 2012, 20:17

Panie Arturze rewelacyjne zdjęcia!! Pełen profesjonalizm !
swed001

Postprzez jawo » 05 Paź 2012, 20:52

Relacja z Mielnika na stronie bikeBoard oraz na MTB News
Infrastruktura drogowa powinna zachęcać ludzi do jazdy rowerem, a nie zmuszać do chodzenia z nim.
Image Image
jawo

Postprzez kolarzyca » 07 Paź 2012, 19:34

Witam.
myślałam, że po mielniku będzie więcej wpisów na forum ;) , a że jest ich niewiele, a tyle działo się fajnego na tym konkretnym maratonie, to z tymi, którzy nie byli z różnych powodów chciałabym się podzielić wrażeniami, a jest ich sporo :)

po 1 - trasa- moim zdaniem szybka, perekcyjnie oznakowana (5 plecaków pełnych strzałek i tasiemek po zebraniu z 34km), i rzeczywiście stanowiła clou wszystkiego co w kresowych najlepsze. start i od razu ostry podjazd, potem ulica biała- a z lewej strony kopalnia kredy. jakie mieliśmy szczęście do pogody biorąc pod uwagę ten konkretny odcinek przekonałam się dopiero następnego dnia, przejeżdżając ją ponownie, ale już po deszczu, który spadł nad ranem. koła oblepiały się kredą, i w pewnym momencie po prostu zwyczajnie przestawały się kręcić. trzeba było zeskrobywać tę glinę, nogi ślizgały się jak w maśle. suwałki były pod tym względem znacznie łaskawsze, a myślałam, że tam to już masakra.
było trochę piachu, szczególnie zauważalny na dwóch zjazdach- i ten fragment mi przypominał trochę michałowo, natomiast rzeczka - to już wspomnienie augustowa. znalazł się też wąwóz (vide chełm). jechałam półmaraton, ale po żadnym z wcześniejszych maratonów nie miałam takiej zadyszki (wiem,nie ma czym się chwalić;).
bufet na trasie, i na mecie jak zwykle wypasiony: banany, pomarańcze, daktyle, suszone morele, no i przepyszna zupa kniaziowska. wyniki po maratonie sprawnie i szybko, natomiast w generalce.... i tu prowadzący imprezę Pan Radosław okazał się ratunkiem na przydługie wyliczanki sędziowskie. dłużej gadał niż ja jechałam na wyścigu, czym wzbudził moje uznanie :D
zwycięzca open dostał za generalkę rower, a drugi identyczny został rozlosowany wśród wszystkich startujących.
bardzo, naprawdę bardzo fajną niespodzianką były kalendarze, które dostali wszyscy, którzy mieli ochotę je dostać. kalendarz formatu a3 zawierał po kolei wszystkie maratony, które odbyły się w roku 2012. i tak na każdy msc przypadał 1 maraton ze zdjęciami, i wpisami z forum. powiem szczerze, że jestem dumna z maratonów kresowych, że zrealizowały taki projekt. no i oczywiście kalendarz z zaznaczonymi datami na przyszły sezon, gdzie MK odbędzie się 14.
wieczorem rozpoczęła się impreza. było ognisko- disco- kiełbaski-nalewki-piwko. i fantastyczni ludzie. naprawdę fantastyczni!. każdy maratończyk to odrębna historia. każda ciekawa.

po raz kolejny potwierdza się też fakt, że im mniejsza gmina, tym większa życzliwość i zaangażowanie miejscowych urzędników i pracodawców. mielnik jest piękny. jest gościnny. nigdy wcześniej tam nie byłam, na szczęście MK wynajdują takie perły i umieszczają je w swoim kalendarzu imprez.
Fajnie było być razem, i do zobaczenia na trasie.
pozdr.
kolarzyca

Postprzez Ewelina » 07 Paź 2012, 21:36

Faktycznie maraton konkretny, można było w nim znaleźć elementy z większości tegorocznych edycji.

Mi w pamięci utkwiła piosenka o jakże wspaniałym tytule Rower, która, mimo że była puszczana nie wiem ile razy, to chyba nikomu się nie znudziła :D przez dłuższy czas nie mogłam się od niej uwolnić, będzie idealna na jesienne wieczory przy oglądaniu maratonowych zdjęć ;)

Pomysł z kalendarzami genialny! Wielkie podziękowania Organizatorom za trud włożony w przygotowanie tegorocznych Maratonów Kresowych :)
Ewelina

Postprzez Hoyer » 09 Paź 2012, 17:31

Klasyfikacja Generalna PÓŁMARATONU

http://chomikuj.pl/hoyer09/039+Klasyfik ... 38185.xlsx

hoyer09@gmail.com jakby były błedy.
Hoyer

Postprzez tomek » 09 Paź 2012, 19:30

nie mieszajmy już na stronie są wyniki
Image
tomek

Postprzez dater » 13 Paź 2012, 17:34

No to jeszcze na koniec zdjęcia od RBT z Mielnika:
https://picasaweb.google.com/1098613237 ... 0of3uPvtIQ
Przepraszam, że tak późno ale tydzień mnie nie było. Powrót z urlopu to kierat w pracy i pędzenie własnego ogona. Dopiero teraz się obrobiłem i zebrałem do przebrania zdjęć. A było ich ponad 1300 :D Dziewczyny cykały na dwa aparaty i sporo tego wyszło.
Co do samego Mielnika:
Piękne podsumowanie sezonu. Pogoda dopisała, super miejsce, świetna trasa. Wszystko tiptop :D Muzyka grała, konferansjer nawijał, super się jechało. Atmosfera na mecie i podczas dekoracji, mimo że się dłużyło świetna. Oby częściej udało się tak to zorganizować, że jest konferansjer, muzyka i dobra zabawa. Wieczorne pląsy, amfiteatr, muzyka na żywo i integracja :) Dla mnie żadnych uwag, 10/10, oby udało się utrzymać ten poziom cały przyszły sezon :)
Dater także Ptaq zwany
BLU Team Refleks

ImageImage
dater

Poprzednia

Wróć do Maratony Kresowe 2012

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość