Mielnik

Forum Maratonów Kresowych - sezon 2012

Re: Mielnik

Postprzez monii233 » 21 Wrz 2012, 21:29

KLASYFIKACJA GENERALNA MARATONU
MEN+ podział na kategorie
WOMEN
link do ściągnięcia klasyfikacji
https://www.dropbox.com/s/i8tu052aft9dsxj/KLASYFIKACJA%20GENERALNA1.xlsx?m

Dziękuje błąd poprawiony
Ostatnio edytowany przez monii233, 23 Wrz 2012, 12:38, edytowano w sumie 1 raz
monii233

Postprzez dater » 22 Wrz 2012, 20:21

Jest błąd w klasyfikacji drużynowej, UKS powinien być na pierwszym miejscu z ilością 22819,6 pkt.
Dater także Ptaq zwany
BLU Team Refleks

ImageImage
dater

noclegi

Postprzez muczyn.rafal » 23 Wrz 2012, 09:04

W Radziwiłówce są jeszcze miejsca. Lekka rozgrzewka w drodze na start jakieś 5 km :)
muczyn.rafal

Postprzez bacik606 » 24 Wrz 2012, 19:08

Przejechałem dziś trasę maratonu w Mielniku i muszę przyznać, że jest tam skondensowany cały sezon MK 2012. :D Znajdziemy smaczki ze wszystkich tegorocznych edycji.
Nie brakuje długich, wyczerpujących podjazdów, stromych technicznych, dynamicznych zjazdów, zakrętów, kamieni, itp. Podłoże jest bardzo zróżnicowane - od kredy, piachu po szutry i asfalt... :o Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tą trasą; dało się przejechać całą po samych tylko tasiemkach niemal bez błądzenia także z oznaczeniem nie powinno być problemów :)
Jedynie nadmiar gałęzi i zwalonych drzew na dwudziestym którymś km mnie niepokoi ale mam nadzieję, że droga zostanie trochę oczyszczona przez służby leśne i będzie bardziej przejezdna?
Zapowiada się ciekawe ściganie :)
bacik606

Postprzez Hoyer » 26 Wrz 2012, 16:24

Ze względu, że poraz drugi raz w sezonie trasa Maratonu i Półmaratonu pokrywa się w 100 % mam propozycję.
Półmaraton jeżdzi z naklejonymi kwadracikami obok numerów przednich.... w Chełmie problem polegał na tym, że jak zacząłem doganiac maraton wszystko zaczęło się mocno mieszać i nie widziałem jadąc za kimś czy ktoś jest z MARATONU czy PÓŁMARATONU.
Czy organizator może udstepnić nowe świeże naklejki które zawodnicy PÓŁMARATONU ponaklejali by sobie na numery z tyłu? i dla brakujących z przodu ?
przynajmniej dla mnie ułatwi to troche sprawe, ale myśle że i inni będą bardziej zorientowani kto na jaki dystans jedzie....
Hoyer

Postprzez trustprezes » 26 Wrz 2012, 17:22

Jestem podobnego zdania jeśli chodzi o mieszanie sie na trasie dużego i małego maratonu
w Mielniku bedzie o tyle dobrze że nie przejedziemy wiecej niż trzeba chyba ze ostro pomylimy trasę bo i tak dojedziemy do mety, tylko że trudno bedzie wyłapac czołówke jak sie wszystko wymiesza.

Ale zauważyłem przez te wszystkie edycje że start półmaratonu jest za szybko puszczany w stosunku do maratonu.
Należałoby zwiększyć odstępy pomięddzy startami, choć wiadomo że jak to było np. w Suwałkach jak deszcz pada i zimno to nie warto czekać za długo ale jak pogoda ładna to czemu nie przestrzymać startu o 15 minut w stosunku do maratonu.

Już nie wspomnę o cały czas powracającym temacie sektorów startowych których prawie "nigdy nie ma"

Stoi człowiek spokojnie z tyłu i rozmawia z kolegami bo ustawienie sektorów będzie a tu słychać za minutę start i co będziemy się przepychać? rozumiem że z przodu stoi UKS i już wystarczy ale inni też staraja sie jeździć cały rok na wysokim poziomie i dla nich taki 1 sektor to nobilitacja i być może gwarancja dobrego lub złego startu.

Wystarczy zakupić po dwa słupki a oznaczeniem sektorów i kawałek taśmy w poprzek ewentualnie i już jak ktoś nie stanie własciwie to na koniec niech idzie kolejki.
trustprezes

Postprzez Hoyer » 26 Wrz 2012, 18:00

Popieram, dopoki nie będzie ustawiony sektor startowy tak samo w Maratonie jak i Półmaratonie ( żeby półmaraton nie byl gorzej traktowany) to start niech bedzie wstrzymany.
w Supraślu tak było jak piszesz, dwie czy trzy osoby w półmaratonie wyczytali i koniec, i z 50 miejsca jak nic startowaliśmy, dużo nas sił zjadlo byśmy dogonili Peleton. Po to człowiek jeździ na większość wyścigów i zbiera punkty by chociaz na koniec był potraktowany na równo z najlepszymi.
Faktycznie jest tak, że sędzia widzi UKS na starcie no to możemy jechać....
Ja ładnie prosze ustawmy w końcu raz i dobrze ten sektor. w supraślu stały przede mna dzieci które już po 300 metrach wyprzedzałem...a w tym momencie Peleton uciekał... Tylko temu, że do Cieliczanki był szeroki asfalt to udało mi sie ich dogonić.
Trzeba liste wydrukować i powiesić kto w 1 sektorze może stać, bo wielu tych co będą startować pierwszy raz wogóle nie będą wiedzieć o co chodzi.
i te naklejki duzo dużo by dla nas pomogły :) i nie patrzcie w kółko na UKS, traktujcie wszystkich równo. Ok w UKSie są naprawde dobrzy i mlodzi zawodnicy... ale są i słabsi ode mnie.

p.s. chcecie mnie znów gonić za różową koszulką ? jaka pogoda ma być ?
Hoyer

Postprzez trustprezes » 27 Wrz 2012, 16:20

Ja jestem za różową koszulka lidera:)
trustprezes

Postprzez bacik606 » 30 Wrz 2012, 16:34

bacik606

Postprzez jacek.rower » 30 Wrz 2012, 21:17

Zdjęcia amatora. Trochę ludzi których poznałem i kilka ślicznych rowerzystek:)
https://picasaweb.google.com/1078050088 ... zesnia2012
jacek.rower

PoprzedniaNastępna

Wróć do Maratony Kresowe 2012

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość