Team dla początkujących

Forum Maratonów Kresowych - sezon 2012

Team dla początkujących

Postprzez jacek.rower » 03 Lip 2012, 22:56

Witam

Jestem początkującym "maratończykiem". Mój pierwszy start w maratonie to Białystok 2012. Wynik, który uzyskałem nie był fascynujący, ale sam start i kontakt z innymi rowerzystami odrodził moją dawną miłość do roweru.
Dlatego poszykuję osób, które jak ja zaczynają starty w maratonach, mają żony ,dzieci i inne problemy życiowe, ale chcą choć trochę oderwać się od szarej rzeczywistości. Proponuję wspólne wyjazdy na maratony, na razie może kresowe i wspólne treningi (nawet raz w tygodniu byłoby miło). Planuje straty we wszystkich edycjach maratonów kresowych poza Białorusią. Póki co dysponuje samochodem na 8 osób, po modyfikacjach przyczepki rowery bez zdejmowania kół jechały by z tyłu. To na tyle.
Czekam na pozostałą 7.

Do zobaczenia w Łomży
Jacek
jacek.rower

Re: Team dla początkujących

Postprzez trustprezes » 04 Lip 2012, 17:21

Cześć
napisz czy masz konto na fb
jeśli tak to wyślij mi zaproszenie pogadamy co i jak można wykombinowac

bardzo mi sie podoba pomysl wspólnych treningów

tym bardziej że mam żonę i dziecko i mało czasu na rower (ni elicze treningów po 21 w nocy:)

Tomek Suhak
trustprezes

Postprzez jacek.rower » 05 Lip 2012, 21:54

Niestety nie ma mnie na fb, jestem z tych starej daty i wolę spotkania na rowerze. Proponuję jutro wyjazd na trening rowerowy. Mam swoją trasę w lesie pod Jurowcami. Trochę własnych ścieżek i trochę trasy z maratonu Langa. Planuję wyjechać między 17 a 18 i tak na 1,5 do 2 godzin. Napisz jak coś tutaj a ja przeczytam przed wyjazdem. Mogę podjechać w twoje rejony i potem pojedziemy razem. A jak nie to spotkamy się pewnie w Łomży. Mój numer 243.
Pozdrawiam
jacek.rower

Postprzez danijel » 07 Lip 2012, 14:04

Witaj,
Od jakiegoś czasu szukałem osób z którymi mógłbym pojeździć amatorsko 1-2 razy w tygodniu.
Wybierałem się już nawet nie raz w tym roku na otwarte treningi rowerowe... ale zawsze coś stoi na przeszkodzie... a to dzieci chorują, a to w pracy dłużej trzeba zostać, a to żona chce troszkę czasu dla siebie - bez dzieciaków ;) etc... Sam, tak jak Ty, wskrzeszam swoją starą zajawkę rowerową sprzed lat. Chętnie dołączę do Ciebie i innych chętnych. Dawaj znać gdzie i kiedy w przyszłym tygodniu, a postaram się pojawić.
danijel

Postprzez WojtekP » 09 Lip 2012, 13:11

Witam
Ja też się piszę na wspólne treningi. Proszę o info kiedy i o której. Jak czas pozwoli to chętnie dołączę (ale po 17 tej) bo wcześniej to w pracy
WojtekP

Postprzez trustprezes » 09 Lip 2012, 13:39

Cześć ponownie
ja trenuje sobie wieczorem po 21 (czyli w nocy raczej) jade z Wiejskiej w kierunku który sobie wybiore, ostatnio nowa Piastowska i przedłużenie, Wasilków i Jurowce i powrót do Białegostoku

A w Niedziele staram sie wstac rano i pojechac do Królowego Mostu Trektem, potem do Ceiliczanki i do Supreśla i powrót do Białegostoku.

Trzeba oprecowac jakis system kontaktu ze sobą jeśli chcemy razem jeździć od czasu do czasu

Samemu fajnie ale w grupie raźniej i każdy każdego dopinguje do lepszej jazdy.

Zapodajcie jakiś pomysł.

A tymczasem jestem w Ciechocinku z rowerem i bedę testował jakieś nowe trasy:)
t.s.
trustprezes

Postprzez WojtekP » 09 Lip 2012, 14:23

Hm.
Wiejska to po sąsiedzku , ja z Pułaskiego chętnie dołączę. co do kontaktu to może "grupa na fb'
WojtekP

Postprzez jacek.rower » 09 Lip 2012, 18:33

Ja planuje jeździć 3 razy w tygodniu: wtorek, czwartek, sobota lub niedziela. W praktyce wychodzą dwa wyjazdy. Jak nie będzie padać to jutro przyjadę ok. 18:00 pod sklep rowerowy Peleton na ul.Jabrzykowskiego.Z wiejskiej i pułaskiego będzie niedaleko. Poczekam chwilę i jak będziecie to pojedziemy może drogą boczną do wierzy nadawczej w Krynicy( dobra droga mało uczęszczana i można poćwiczyć jazdę w grupie:). A jak będziecie chcieli to pokaże moja trasę treningową ( nie do końca ułożoną), ale jak mówią maratończycy będzie się gdzie zmęczyć.
Jak nie we wtorek to przyjadę również we czwartek tez o 18:00. A potem zobaczymy co dalej.
jacek.rower

Postprzez danijel » 10 Lip 2012, 08:40

Witam,
Myślę że sklep Peleton na Jałbrzykowskiego to póki co dobra lokalizacja na zbiórkę. Jak się spotkamy, pogadamy to zobaczymy jak dalej...
Widzę też że kilku z Was jest z okolic nowego miasta (ja sam również), więc w przyszłości można startować większą grupą właśnie stamtąd.
Co do wtorku, czwartku i weekandu - mi pasuje jak najbardziej. Mam nadzieję że z tego co tu planujemy urodzi się jakiś fajny, regularny "Team dla początkujących".
Pozdrawiam brać kolarską i... do zobaczenia.
danijel

Postprzez trustprezes » 11 Lip 2012, 12:09

Cześć
Pan Jacek to tak pisze ze nie nowoczesny a prawie mój rocznik:)
Musimy sie razem spiknąć i temu trzeba to jakos zrobic przez facebooka
kto nie konta niech założy bez zdjęci i na lipną ksywkę
aby miec konto wteedy bedziemy sie umawiac np. na maratonach kresowych które tez są na FB
Pan Jacek moze wziąść np. nick amatorska grupa rowerowa czy cos w tym stylu i bedzie ok - zeby nie zakładac za dużo

czekam na wasze opinie ja mam przerwe w startach do Sokółki wiec chetnie pocwiczę w grupie
na pewno trenuje o 21.00 - wyjazd spod Domu starców na Swierkowej
ale trzeba sie ze mną umuwic na fb bedzie łatwiej to zrobic

pozdrawiam
t.suhak
trustprezes

Następna

Wróć do Maratony Kresowe 2012

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość